Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy a 25-30-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy a 25-30-as nők akarnak meg járnak fiatalabb 20-as fiúkkal?

Figyelt kérdés
mármint itt gyikon,neten..stb olvasom hogy 25 feletti nők jönnek össze 20-25 éves férfiúkkal..ez tényleg igaz? mert én ezt a való életben nem tapasztalom se magamon,se másokon hogy ilyen történne.

2017. jún. 19. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
De csak alkalmira. És általában a csaj az aki egy kicsivel kevésbé szép, mint amily3n jóképű a srác.
2017. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én sehogy sem akarok tőlem fiatalabbal összejönni.


25N

2017. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.


Szopjatok le. Két 28 éves és egy 25 éves csajjal dugtam eddig 23 éves létemre (kettővel tavaly, eggyel idén), akik arcra-alkatra mind kevésbé voltak szépek tényleg, mint ahogy én kinézek.


Ezért írtam azt, saját tapasztalatból, amit, nem bántásból.

A szép 25-30-as nők kapcsolatra 25-40 éves férfiakat keresnek.

23/f

2017. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eltekintve előző hozzászóló erős megfogalmazásától...


Hozzáteszem, én 34 éves nő vagyok. Sokkal fiatalabbnak szoktak nézni. Egy alig 23 éves srác kezdett udvarolni nekem és nem tudom ,hogy mit csináljak vele. Tudom, srácok, hogy mit akarnak a fiatalabb fiúk az "idősebb" nőktől. Mi van, ha a srác komolyabb a korosztályánál? Akkor is küldjem el? Én is 35-40 éves férfiakkal szeretnék ismerkedni, de a mostani tapasztalataim alapján elég rossz a felhozatal- hogy ezzel a szörnyű megfogalmazással éljek. Nagyon csábító egy fiatal, jóképű srác-. Lehet, csak önbizalmam felturbózására. Olyan nők írnátok ide, akiknek ez összejött -és nem egy alkalomra gondolok!

2017. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!