Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet beöltözni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet beöltözni, vagy agyoncsapnám a hangulatot?

Figyelt kérdés
Star Trek rajongó, de nem fanatikus férfiember a párom, hosszú-hosszú kapcsolat, kicsit meg szeretném fűszerezni. Vettem egy "csillagflotta" miniruhát, ha abban libbenek be a hálóba, akkor a meglepődés-röhögés után azért szexisnek is találnátok, vagy épp ellenkezőleg?
2017. jún. 19. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem megölnéd vele a bulit. Olyan röhögőgörcs lenne úrrá rajtatok, hogy eszetekbe sem jutna egymásnak esni. Abszolút nem lenne szexi, viszont marha vicces:)
2017. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ferjem kocka, ugyhogy talan bele tudom kepzelni magam a szituba (bar persze a kockak sem egyformak). Szerintem ha en csinalnek ilyen meglepit neki, ertekelne a gesztust, hogy az o "vilagaba" bekukkantok, tuti rohogne, de nagyon orulne! En jo otletnek gondolom, kedves, aranyos, figyelmes meglepinek.
2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Nézd mit vettem." --> Úú a kapd fel azonnal. v. --> majd farsangkor jó lesz.
2017. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!