Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bármilyen fiút megtudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármilyen fiút megtudnék szerezni egy éjszakára akkor ez azt jelenti, hogy jó csaj vagyok de többre nem kellek?

Figyelt kérdés
Minden pasi aki tetszett, de a fullosak is, vagy szexkapcsolatot akarnak vagy barátságextrákkal a lényeg, hogy szex legyen de semmi komolyság. Nem vagyok külsőleg egy k*va tipus, nem öltözök úgy egyáltalán és még csak 2 fiúval voltam. Mégis mindenki csak azt akarja. Nem értem ez azért van mert jó csaj vagyok, vagy mert ennyire nem értékelnek a pasik vagy pont h nem vagyok jo csaj. Nem értem. 21/l
2017. jún. 20. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok csaj hiszi magáról, hogy "nem egy kva típus", de csak rá kell nézni, máris lerí róla.
2017. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég jó, csak a közepes szintet éred el.
2017. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

" barátságextrákkal"


Sajnos ... ez inkább azt jelenti, hogy nagyon szép vagy igen. Jó csaj vagy, kívánnak a pasik, de nem fogod meg őket a személyiségeddel.

Nem vagy érdekes számukra.

Nem érdekled őket annyira, hogy beszélgessenek is veled.


Szexre jó vagy, mert jól nézel ki, de beszélgetni már nem akarnak veled, mert... hát talán buta vagy, unalmas, gáz, humortalan... esetleg rossz beszélgető partner. Nem tudom. De hát. Sajnálom.

2017. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért ebből nem szűrném azt le 100%-osan, hogy másra nem kellene... a szexkapcsolatot kereső pasik nagy részének tényleg csak a szex kell, és nem akarnak komoly kapcsolatot... még ha a legkedvesebb, legháziasabb lánnyal találkoznának, se.


Lehet, érdemes lenne máshol keresgélned, mert lehet, neked meg a kedvesebb srácok nem az a típus, aki "tetszik".

2017. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Nagyot tévedsz. Ha nagyon szép lenne több éjszakára is szükség lenne a kérdezőre. Még a felsőkategóriás férfiak is simán lefekszenek egy éjszakára bármelyik 6/10-es csajjal, de itt vége.
2017. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy réteg (elég nagy százalék) a pasik körében, aki a "szexeljünk minél hamarabb, semmi kötöttség, és majd meglátjuk mi lesz" elv híve. Én is sok ilyennel találkozom. Vagy lefektetne, de semmi más, vagy átesem a barátzónába, és nekem sírja el az életét. Van ilyen. Amúgy egy éjszakára elérni, hogy valaki lefektessen, nem nagy művészet, ha nem akad jobb, és elég kanosak (tisztelet a kivételnek) akkor bárki megteszi.
2017. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha. :D
2017. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 Hát éppen ezaz, amit ő írt.


ÉS éppen a barátság extrákat emeltem ki a válaszom elején, amit ő írt.


Te mit értesz Barátság extrákkal alatton? Voltál ilyen kapcsolatban?


Félre ne érts, nem kötekedésként kérdem, csak én most éppen egy ilyesmiben vagyok, ezért tudom tapasztalatból mondani.


Ez a barátság extrákkal pontosan azt jelenti, hogy "járjunk össze szexeljünk, de nem járunk, nem tudunk szakítani, mással is dughatunk, ha valaki megtetszik, akkor nincs semmi stb."


Pont arra van, hogy állandósult legyen az egy éjszakás kaland szex része, és a futó kaland érzelemmentessége. mintha be lenne biztosítva, hogy a héten szexel kétszer, mert találkozol a "barátság extrákkal" lánybarátoddal.


tehát: Ha nagyon szép lenne több éjszakára is szükség lenne a kérdezőre.


Így van. Barátságot akarnak extrákkal vele. Tehát... beszélgethetünk, de azért néha kicsit inkább szexeljünk.

Aztán kicsit már nem beszélgetnek, hanem inkább csak szexeljünk...

2017. jún. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!