Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit csinálnátok? , ha egy...

Ti mit csinálnátok? , ha egy egyenes úton mennétek és nincs rajtatok kivül senki azon az úton, olyan gyorsan mész amennyire akarsz, bármilyen kocsival és.

Figyelt kérdés
szembe jönne veletek, egy bombázó nő aki full meztelen és gördeszkázik. Csak ti ketten vagytok ott azokban a pillanatokban.

2017. máj. 30. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezem, hogy van-e kedve velem olyan gyorsan menni amennyire akarok.
2017. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi történne vajon azon kívül, hogy nem ütöm el? Attól még, hogy bombanő és mondjuk naturalista, alattam meg egy jó kocsi van, amivel száguldok, nem következik belőle a szex.
2017. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kábszi rossz!!
2017. máj. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én már voltam igy. Csak nem gyorsan mentem és nem gördeszkával jött és nem full meztelen volt a csaj.

Mentem lassan , szembe jött Juliska néni biciklivel és full nagy fekete rokolyába.

2017. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem velem már történt ilyen. Csak olyan gyorsan mentem, hogy a gördeszkás meztelen nőből csak egy nagy barna pacát láttam, illetve arra is figyelnem kellett, hogy előzés közben nehogy nekimenjek Luke Skywalker-nek.
2017. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát satufékeznék, és mindent megtennék, hogy elkerüljem. Aztán mennék tovább. Mert ha ez a való életben megtörténne, akkor biztos nem tartanám beszámíthatónak a nőt, és az olyanok nem érdekelnek, akik nem beszámíthatóak.
2017. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehettek ennyire nem perverzek? :'(
2017. máj. 31. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt nekem is olyan időszakom, hogy egy lyukat a falban is megdugtam volna, de túlvagyok már ezen :)
2017. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hehe, polyén!! :)
2017. jún. 1. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!