Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnéd hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnéd hogy a barátnőd legyek?

Figyelt kérdés
1 mondatba foglald össze,és legyen megnyerő az az egy mondat.Kíváncsi vagyok mennyire találékony a férfi társadalom.
2017. jún. 21. 02:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, hogy feltehess nekem a szenvedélyes és harmonikus szexkapcsolatunkban egy-egy átqrt éjszaka utáni erkélyes nassolás alatt az ehhez hasonló kérdéseidet álmatlanságom kezelésének érdekében, melytől egyből kifekszem.
2017. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LazyJones ***** válasza:
83%
Nem ismerlek, nem szeretlek, nem nyújtottál nekem az ég adta világon semmit. Nincs a viszonyunkban semmi harmonikus, semmi meghitt, se intim. Nem akarom, hogy a barátnőm legyél.
2017. jún. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert csak én tudom megválaszolni helyesen ezt, és az összes többi kérdésedet.
2017. jún. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt most te rólad kéne írni? Nagyon unatkozol így hajnal 2kor vagy nagyon hiányzik hogy valaki felszedjen, de javíts ki ha tévedek. De hogy választ is kapj a kérdésre mert ugyebár azért jöttem ide: Azért mert kellek neked és ezt te is tudod és én is <3 Na jó ez a legjobb ami eszembe jutott. Creativity lvl 100000. Amúgy én is unom a fejem így éjszaka melóban, azért vagyok itt 3-kor.
2017. jún. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kíváncsi vagyok kérdező, pontosan mi is a célod ezzel a kérdéssel? Mert amúgy jó nézni a hülyébbnél hülyébb próbálkozésokat, köztük az enyémet :) de egyébként mi a célod ezzel? Sok értelmét nen létom, max azt hogy mosolyogj egyet a sok hülyén :)
2017. jún. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod, én jól vagyok egyedül. Van egy jó munkám, vannak barátaim, van egy Jorki nevezetű mopsz kutyám. Bár még huszas éveim elején járok, már külön lakom a szüleimtől. Figyelj én nem akarok itt felszedni senkit. De benned megfogott valami.Úgy,hogy ha nincs semmi dolgot, megihatnánk valamit és kötetlenül beszélhetnénk a céljainkról. Benne vagy?
2017. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6vagyok amugy nem szeretném, hogy a barátnőm légy de ha pasi lennék valahogy így szedném fel magamat.
2017. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok rólad semmit, de most arra vagy kíváncsi, hogy ha te vagy az a lány, akit keresek, akkor mit írnék?


"Én érzem hogy tudsz szeretni másokat, nagyon érett gondolkodásod van, sok érzelem van benned, szereted a romantikus környezetet és olyan megnyerő a mosolyod, látszik, hogy jó lelkű vagy. Én nagyon vágyom egy ilyen lányra :)"

2017. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szergej55 ***** válasza:
Én nem szeretném, és ez így is marad.
2017. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!