Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátnőd terhes lenne?

Figyelt kérdés

Ha nem terveznetek és egyszer csak teherbe esne .

Elvennéd feleségül muszájból?


Mondanad neki hogy vezesse el?


2016. aug. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
nem dugok össze vissza gumi nélkül, csak olyannal, akivel úgy gondolom, hogy a baba se akadály.
2016. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Nagyon elcsodálkoznék, hisz nincs is barátnőm...

Nem értem, hogy a házasság-gyerek dolog hogy függ össze.


Nem venném el.

Megtartanánk, ha együtt lennénk már x ideje.


26/F

2016. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülnék neki nagyon!! Megbeszélném vele, h hogyan tovább. Ha arról van szó, el is venném. Hiszen akivel én szexuális kapcsolatot létesítek, azt komolyan is gondolom, kvázi egy eskü ő és egy gyerek sem lenne kényszer vele..
2016. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálnék neki, de nem venném el. Vegye el a barátja!


24L

2016. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, de ha ilyen történne, kidolgoznék valami villámtervet a felnevelésére. Annyi biztos, hogy nem vetetném el és nem hagynám cserben a barátnőmet sem.


Egyébként sokáig úgy tudtam, hogy a házasság nélküli gyerekvállalás törvénytelen.

2016. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!