Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőd rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd rossz tanuló lenne?

Figyelt kérdés

A barátommal mindketten tanulunk még, ő egyetemen másodéves, én pedig végzős vagyok művészeti szakközépben.

A szakmám remekül megy, versenyeket nyerek és dolgozok is benne suli mellett, de a "sima" tanulós tárgyakkal gondban vagyok. Az érettségi most jön, csak át akarok esni rajta, egyetemre a pontszámok nekem úgysem fognak számítani, mert felvételivel dől el a bejutás.

Egyébként intelligensnek tartom magamat, és érdekel a világ, tájékozódok az aktuális eseményekről, aktivistáskodok.

18L



2016. dec. 21. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Ha nincs hatással a jövődre nézve ( azt írod nincs), akkor szerintem juss túl valahogy rajta és ennyi. Amit szeretsz és amivel szeretnél a jövőben foglalkozni, az remekül megy, imádod, ez a fontos. Amúgy meg a mostani középiskolai tanulmányok 95 % soha az életben nem fogod hasznosítani szerintem. 27/f
2016. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz tanuló, az nem. De ha buta, az igen. Melyik tárgyak nem mennek és miért nem?
2016. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ó én erre csak azt mondom, hogy az a kitűnő tanuló aki mindent megcsinált amit mondtak neki. Biztos kiváló beosztott lesz belőle :)

Számomra ez nem jelent semmit mivel én soha az életbe nem tudtam leülni tanulni és emiatt egész iskolai pályafutásom alatt szopattak, aztán valahogy még egy egyetemet is sikerül valószínű jövőre elvégezni. Szóval engem nem zavarna átérzem a problémádat. 22/f

2016. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de nem lenne jogos emiatt haragudni rád. Tudod mi érdekel, abba bele is ásod magad rendesen, ez a fontos. Nekem anno sokkal rosszabbul ment az egyetem, mint a volt barátomnak, ő minél több ösztöndíjra hajtott, én meg a túlélésre. Nem tette szóvá, ugyanúgy örült az én kis apró sikereimnek, mint én az ő sokkal nagyobb sikereinek. :) Egy normális kapcsoltban ez így működik.
2016. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok leülni és olyannal foglalkozni, ami baromira nem érdekel. Első sorban matek, kémia/fizika, közgáz, amikkel gondban vagyok, a többi tárgyból közepes.
2016. dec. 21. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább legyen bölcs, mint okos. Nem zavarna, ha emellett művelt, olvasott, kíváncsi a világra és saját lelki fejlődésére is energiát szentel, humoros, szenvedélyes, bájos, gondoskodó, hűséges, elkötelezett. :D
2016. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha viszont tájékozatlan, műveletlen, buta lenne, az nagyon zavarna, sőt, ilyen lány nem lehetne a barátnőm.

2016. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Hát én mindig adok a kiszemeltemnek első randin egy másodfokú egyenletet. Ha nem oldja meg tökéletesen már lépek is le fapofával.
2016. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 évesen azért már illik rájönni, hogy az élet nem arról szól!

Hogy csak azt csináljuk ami tetszik, ami meg nem azt hagyjuk a fenébe. 😐

2016. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!