Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek ideges egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ideges egy olyan férfi közelében aki nagyon vonzó a számomra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok. ha pl nem ismerek egy lányt, de rohadtul bejön, az addigi viszonylag nagy dumás srác aki vagyok, egy megszeppent kis csendes lesz, és képes vagyok tök hülyeségeket zagyválni ha pl megkérdez vmiről :D

szívás de ez van.

zavarban vagy.

2017. jún. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) Egyébként határozott, magabiztos lány vagyok, de ha egy pasiba már az elejétől kezdve bele vagyok zúgva, zavarba jövök mellette, izgulok, beszédes lányból csendes leszek, nehogy valami hülyeséget mondjak :D Ez fiúknál is gyakori dolog, ahogy észrevettem.
2017. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Detto :) 21/l
2017. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!