Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy készitsem fel a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy készitsem fel a lányt arra, hogy nekem kicsi?

Figyelt kérdés
nem vagyok méretes, erre illik felkésziteni a lányt? De hogy?
2017. jún. 21. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nyelvorkánnal!
2017. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

a legjobb ha sehogy nem készíted fel

elmegy aze gész varázsa ha elkezdesz előre magyarázkodni.

természetesen viselkedj, határozottan csinálj mindent, tűnjön ki az élvezet az arcodon!

pár feles eksön előtt segíthet.

2017. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne már, nem ezen múlnak a dolgok, hogy mekkora a pcsöd. Ő felkészít rá, hogy túl kicsi/nagy a melle?
2017. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mennyi az annyi?
2017. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se keszitsd fel ra sehogy. Azt erned el vele, hogy nemcsak te, de o is feszelyezetten ereznetek magatokat. Egyebkent is mindegy, a nok 70 szazalekanak nincs huvelyi orgazmusa, ergo tokmindegy mekkora neked, eleg ha a csiklojat izgatod. Mellesleg eddig 3 ferfiet lattam /parkapcsolati szempontbol/ , kronologiailag egyre kisebbek a meretek, es pont hogy vegre nem fajdalmat erzek ha bennem van, hanem kellemes elvezet, megha a csiklo izgatasa is jelenti szamomra a mamort.

Ne lihegd tul, fejben tedd tisztaba, hogy rendben vagy ugy ahogy vagy :-)

2017. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
:D bocs, de ez gáz. Senki nem kíváncsi együttlét előtt arra, hogy a másiknak mekkora a szerszáma. Az már érdekesebb, hogy mit tudsz vele kezdeni.
2017. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előre felkészíteni max. akkor kell, ha 2 cm erektáltan. De egyéb esetben nagyon idiótán veszi ki magát. Plusz azért az is belejátszik a dologba, hogy az egy baromi nagy tévhit, hogy minden nő csak átlagon felüli méretű faroktól élvez el. Sokan vannak, akiknek átlagos vagy kisebb farok is "jó".
2017. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nő nem fog ezen fennakadni, mert nem csak az a lényeg, használd a nyelved, kezed is. Ha előjátékként nyelvvel elviszed pont hogy nem fogja érdekelni hogy mekkora.
2017. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell felkesziteni.

Biztos vagyok benne hogy sokan nem ertenek velem eggyet, de minnel elobb essetek tul az elson:D

Ha a lanyt zavarja legalabb mar az elejen kiderul, ha pedig nem akkor hamar megnyugodhatsz.


Mondanam amugy hogy a meret nem szamot de ugyse hinned el, a masik pedig hogy azert is jobb az elejen tul lenni ezen mert ha meretbe nagyobb is akkor is rengeteg minden lehet amibe nem paszoltok es igy legalabb kiderul:)

2017. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kiábrándulnék belőled, de komolyan.


Ez ultragáz, nyilván látom, mekkora, és ha meg tudsz vele dugni, nem érdekel hogy 12 vagy 16.

2017. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!