Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti örülnétek egy ilyen meglepetésnek?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt élek, komoly a kapcsolatunk. Ha elvégzem az egyetemet, ami még egy év, össze fogunk házasodni. A helyzet az, hogy nem sok pénzem van, bár kapok valamennyi ösztöndíjat, amit eddig is teljes egészében félretettem, így már összegyűlt elég, és fog is, ahhoz, hogy meglepjem a páromat egy kisebb külföldi utazással. Úgy gondoltam megérdemelné, mindent megtesz értem, és gyakorlatilag ő tart el. Ő fizeti a nyaralásainkat. És vett nekem drágább dolgokat is. Jól keres, de azért oda kell figyelnie, hogy mire mennyit költ, főleg hogy együtt élünk. Szóval erre gondoltam. Szerintetek jó ötlet? Vagy tegyem félre későbbre a megspórolt pénzt? Bár én úgy látom a nyaralás a legnagyobb élmény.


21l



2017. jún. 21. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Te ismered a párodat, tehát neked kell tudni, hogy egy ilyen élménynek örülne-e vagy sem.


Egy kérdésem lenne: Miért nem dolgozol te is, hogy a másiknak ne kelljen eltartania téged? Hisz vannak diákmunkák. :)

2017. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért, ne itt kérdezd. Ugyan, honnan tudnánk, milyen a párod, mit szeret, nem szeret. Engem, egy ilyen úttal, a világból ki lehetne zavarni. A barátom viszont, minden évben Afrikába nyaral. Neki, az kell. Mi, ismerjük egymást a párommal és tudjuk, ki, minek örül, mi az, ami belefér anyagilag is.
2017. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetbol az en parom nem orulne neki. Annak viszont sokkal inkabb orulne, ha befektetnem azt a penzt a jovombe, es ebben szivesen segitene is tanacsokkal.
2017. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak te ismered a baratod, te tudhatod. De bennem azert megfordulna az a gondolat, hogy en tartom el ő meg titokban felre tesz??! Miert nem adja bele a kozosbe.. Miket titkolhat meg el.
2017. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy örülne-e a nyaralásnak vagy inkább fektessétek a közös jövőtökbe? (Lakás, autó, esküvő stb.) Azért a gesztus mindenképp szép tőled.
2017. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha eszedbe jutott és neked tetszik, akkor csináld! A meglepetések ilyenek. Mindig van kockázat. Én annak örülnék az biztos, hogy mered ezt! (És az utazásnak is, hogy valahova elviszel. Szerintem tök szép)
2017. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!