Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apakomplexusom van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apakomplexusom van, akkor ez már mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés

Szóval, az apám soha nem törődött velem igazán,most már egy éve egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.

Valószínűleg ezért jönnek be az idősebb pasik. Általában 20 évvel idősebbek.

Próbáltam már velem egyidős srácokkal összejönni ,most az egyetemen is,de egyszerűen nem éreztem magam olyan jól velük.

Volt egy 42 éves pasi, akivel nagyon szerettem volna együtt lenni, rendesen,mint a barátnője.

Ő azonban bizonyos dolgokon kívül nem akart többet, a korkülönbség miatt.

Néha már annyira hülyén érzem magam az egész miatt.:/ pedig én tényleg próbálok velem egyidős srácokkal összejönni,de egyszerűen nem megy, nem érzem jól magam velük.

Ez már mindig így lesz, lehet ez ellen tenni valamit?:/

20L



2017. jún. 18. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt írd akkor, hogy mit keresel egy férfiban. Tulajdonságok, "elvárások" melyik miért stb.

30/f

2017. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt, hogy érett legyen, tudja merre tart,mit akar, határozott legyen.

És az,hogy biztonságban érezzem magam mellette. És hogy miattam érezze magát boldognak.

És külsőre is jobban vonzanak az idősebbek.

2017. jún. 18. 01:17
 3/13 anonim ***** válasza:

"És az,hogy biztonságban érezzem magam mellette. És hogy miattam érezze magát boldognak."

Talán csak ezek utalnak apakomplexusra, a többi dolog normális. A legutolsó, hogy ezek a férfiak vonzanak, meg szerintem ízlés dolga is.Laikusként nem mondanám így egyértelműen, hogy apakomplexusod van.

30/f

2017. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Már csak a felsorolás sorrendje miatt sem mondanám. Nyilván fontossági sorrendben ugranak be az embernek a dolgok.

30/f

2017. jún. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én anyakomplexus nélkül is az idősebb nőket szeretem, a párom pedig 14 évvel idősebb nálam. Szeretjük egymást, mi kell még? Hol van az megírva, hogy korodbélivel kéne egy párt alkotni?


26/F

2017. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én párom olyan, amilyet leírtál és a szakállával meg idősebbnek is néz ki, pedig 1 évvel fiatalabb nálam.

Az apafigurát nem csak idősebb pasikban lehet megtalálni, szóval nem kell elkeseredni.

2017. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad? Mesélj már erről a próbálásról.
2017. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is apakomplexusos voltam, aztán 19 évesen összejöttem egy 40 évessel. Kb fél évig voltunk együtt, nagyon szerelmes voltam, aztán kiábrándultam belőle. Egyáltalán nem volt az a határozott, biztonságot nyújtó érett férfi, akinek először hittem a kora miatt. Azóta nem is vonzanak a sokkal idősebb pasik. A legutóbbi barátom pl fiatalabb volt nálam.

Szóval szerintem elmúlhat, nekem elég volt egyetlen negatív tapasztalat. Pedig már 12 éves korom óta csak az idősebb 40-es férfiak tetszettek, de ez már nagyon nincs így.

2017. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Légyszi ne küldjetek már ennyi privát üzenetet! Nem azért írtam ki a kérdést.
2017. jún. 18. 11:37
 10/13 A kérdező kommentje:
A "próbáltam" annyit tesz, hogy összejöttem már velem egykorú sráccal, aki amúgy szimpi volt. És nem működött egyikkel sem,éretlennek találtam őlet. Pl bulizni és hülyülni jó velük,de ennyi,semmi más.
2017. jún. 18. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!