Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, és mivel a kapcsoltatunk elején én albérletben laktam, pár hónap után úgy alakult, hogy oda költöztem hozzájuk.( Anyukája egyedül álló.) Az elején minden jól ment, de aztán jöttek a konfliktusok. Pl. terveztünk egy külföldi utat barátokkal. Anyukája meg kijelentette, hogy ő is jön, ami persze nem nagyon tetszett nekünk, főleg, hogy 20-24 évesek vagyunk. Végül nem lett belőle semmi, mert nem fért volna bele anyagilag, de ezen annyira kiakadt, hogy még most, 1 év után is emlegetni.

Ezen kívül állandóan rám akarta tukmálni a régi ruháit, és ha azt mondom neki, hogy nem kell nekem, akkor megsértődik.

Meg mindig azon ment a vita, hogy nem rakunk rendet magunk után, amikor a rendetlenség 90%-t ő csinálta.

Én ezt egy idő után már nem bírtam tovább, és elköltöztünk. Hozzá kell tennem, hogy a barátom a legfiatalabb gyereke, szóval most már egyedül lakik az anyukája.

Mióta elköltöztünk, azóta a barátom nővérének olyanokat mond, hogy elloptam tőle. Minden alkalommal amikor találkozunk, akkor meg akar minket győzni, hogy költözzünk vissza hozzá, mert, hogy az olcsóbb.

A barátom nem nagyon meri megemlíteni, hogy megyünk külföldre, főleg azt nem, ha jön velünk pl. a legjobb barátja is, mert akkor mindig elkezd sírni és megsértődik.

Ezen kívül mindig mondja, hogy milyen egyedül van és, ha akár milyen ötletet mondunk neki, hogy hogyan tudna barátokat szerezni, az sose jó. És azt várja el a barátomtól, hogy ő szórakoztassa.


És ez már mind a kettőnket eléggé zavar és idegesít.

Tudtok valami megoldást erre?



2017. jún. 22. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus passzív-agresszív mártíranyu, akinek a gyerekein kívül nincs élete. Azt lehet tenni, amit eddig is: nem engedtek az érzelmi zsarolásainak. Egy ideig még próbálkozni fog, aztán úgyis rájön, hogy így nem jut semmire.
2017. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért SOHA nem költöznék szülőkhöz. Ráadásul a nő láthatóan áskálódós fajta, az esküvőt és a gyereknevelést is jól meg fogja keseríteni nektek. Amit tudtok tenni, az a szabályok lefektetése éa szigorú betartása. Ha látja, hogy azokból nem engedtek, egy idő után kénytelen lesz beletötődni. Illetve megkérném a páromat, hogy igenis álljon ki kettőnkért és beszélgessen el kicsit az anyukával.
2017. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húúú az én barátom anyja is ilyen, talán még ennél is rosszabb. Annyit tudsz tenni, hogy minél messzebbre költöztök, ne lásson bele az életetekbe, ne tájékoztassátok mindenről. Amiről nem tud, abba nem fog beleszólni.
2017. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!