Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivánom is meg nem is. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivánom is meg nem is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel megbeszéltük, hogy szexkapcsolatba leszünk. Viszont az utóbbi időbe azt érzem kezdi komolyabbra venni a kapcsolatunkat. Ami nem lenne gond mert én is vágyok komolyabbra, de most így már nem érzem olyan izgalmasnak a dolgot. Akarom őt meg nem is. Mit tegyek?
2017. jún. 23. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi izgalom volt eddig benne, mit értessz izgalom alatt? Valamelyikőtöknek kapcsolata van ?

30/f

2017. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled
2017. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem(vagy legalábbis nagyon nehéz) lehet így lefektetni, hogy mi akkor mostantól szexkapcsolatban vagyunk és semmi érzelem. A ti esetetek is jól példázza, hogy a srácnak érzései támadtak irányodban. Mi az akadálya, hogy ebből szerelem legyen? Félsz a mélyebb érzésektől, mert nem akarsz csalódni? Én régóta azt vallom, hogy szexkapcsolatba a szerelemtől félő emberek kezdenek.
2017. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!