Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kívánom a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kívánom a szomszéd pasit, hogy már fáj! Én 30, ő 40? Honnan tudhatom?

Figyelt kérdés

Néha átjön ezért-azért, de annyira zavarban vagyok a saját vágyaimtól, gondolataimtól, hogy nagyon kimért és távolságtartó vagyok vele mindig. Nagyon gáz. Arról fantáziálok, hogy egy nap csak úgy átjön és időt nem adva a zavaromnak nekemesik és jól.... Mmmm...

Már ha csak eszembe jut elönt a forróság és benedvesedek...szó szerint égek a vágytól.


Nem tudom, hogy reagálna, ha éreztetném vele mi van bennem. Felsülni sem szeretnék.


De ha ő is erre vágyik, azt honnan tudhatom?


2016. dec. 1. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs párod és neki sem és ha nincs akkor próbálkozz be nála :D
2016. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha legkozelebb atjon random smarold le es rantsd magadra az agyon ;)
2016. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek szokott átjárni?
2016. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Kezdj el flörtölni vele s reakcióból látod.
2016. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ha távolságtartón és kimért vagy vele és semmi jelét nem mutatod hogy nem kőzömbös számodra akkor lépne feléd !

Legalább valami kis plussz amiből értenè hogy tetszik neked !

Legyél merészebb és hidd el a vágyaidat meg is éled !

2016. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én ugyan így vagyok. Csak az én szomszédom nem jár át:( egyedül él, mint én. Ha meglátom, legszívesebben rávetném magam. Néha ha beszélgetünk és mond valami vicceset, megérinti a vállam, stb.. Én meg olyan zavarban vagyok, hogy leblokkolok. Utána meg őrjöngök, hogy nem smároltam le.
2016. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:) Nem egyszerű ez.

Amúgy köszönöm a tényleg jóérzésű és segítő privát sorokat is. Olyan rendesek vagytok. :)

De az helyzet, hogy ismerem a praktikákat, fejben tudom mit kellene/lehetne tennem, csak gyakorlatilag nem megy. Ez az aprócska bibi. :D

Illetve hülyén érezném magam, ha én kezdeményeznék és olyan jó lenne ha ő tenné meg amit kell.

Csak láthatja, hogy nem természetes a viselkedésem. Vagy nagy dolog azt várni egy férfitól, hogy észrevegye mi van?

2016. dec. 1. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Basszus, én is így vagyok. :D Állandóan mosolyogva köszön, én meg valószínűleg a legbárgyúbb vigyorommal reagálok, mint valami tini. :D Valószínűleg el is vörösödik a fejem. :D De nem lép, én meg nem merek. Olyan 15 év lehet köztünk. :( Pedig néha úgy elhúznám a függönyt, amikor öltözök, hogy hátha kedvet kap és rám ront. :P
2016. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem nagy dolog de a pasik sokszor nehezebben kapcsolnak. Lepj hozza es smarold le komolyan. Jol fog esni!


Amugy szingli? Vagy erezteti veled h tetszel neki.

2016. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Néha poénkodik "olyan" témában, tehát célozgat félreérthetetlenül. Néha pedig ő is távolságtartó, mintha azt akarná éreztetni, hogy "de ha te is komolyan vennéd visszahőkölnék!" Nem tudom...
2016. dec. 1. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!