Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen miért jó síkosító a vazelin? Én eddig csak hátrányáról hallottam.

Figyelt kérdés

Pl.: tönkreteszi a gumi anyagát, krémállagú ezért maszatol, meg ilyenek


na jó, olcsó XD

de ezen kívül milyen indokkal érdemes még használni?


2010. máj. 19. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:

hülye válaszok előtt leszögezem:

úgy értem a kérdést, hogy miért érdemesebb vazelint használni, mint pl. vízbázisú Durex síkosítót?

2010. máj. 19. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom

én nyálazok

2010. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is nyalazok de szerintem azert, mert mas erzes
2010. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Én csigákat tenyésztek e célból, dunsztos üvegekbe gyűjtöm a nyálukat. Ez az igazán olcsó, ráadásul bio termék.
2010. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán az a jó benne,hogy ha nem vagy elég nedves,akkor segít, hogy könnyebben hatoljon beléd a fiú?
2010. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

srác vagyok XD

amúgy tudom, hogy a síkosítás maga miért jó, de arra gondoltam hogy a vazelin így konkrétan miért jobb mint a vízalapú síkosítók? mert ma még sokan nem azt használják

2010. máj. 19. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A vazelint mi az egészségügyben használjuk értelemszerűen nem szexuális célra, ott tökéletesen megfelel.

Szexuális téren soha nem volt szerencsém hozzá, de gyanítom, hogy sokkalta jobb, mint a Durex síkosítói, amik folyamatosan csak kiszáradnak (legalábbis ez csak hallomásból mondom, én nem tudom, nem használtam soha).

2010. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vazelin árt az óvszernek, meg ugye kőolajszármazék, tehát nem igazán "odavaló". A Sába és a Dermolin síkosítók olcsóbbfajták és "oda" tervezték.
2010. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!