Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes rákérdeznem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rákérdeznem miért mondta ezeket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm bevallotta, hogy más vagyok neki mint a többi, kivételesnek tart, az előző párom hülye, hogy nem tartott meg hanem szakitott velem stb. Nem sokra rá pedig összejött egy másik lánnyal ez, aki vallott. Most màs miatt is haragszom rà, éreztem hogy be fog csapni más téren, engedtem neki valameddig, hogy lássam miben mennyire megbizható. Itt elbukott. El fogom neki mondani, hogy csalódtam és nem ezt vártam tőle, e mellé hülyeség lenne rákérdezni hogyan gondolta, amit mondott akkor, hogy másnak tart?
2017. jún. 25. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően úgy ismered a pasit, hogy hűtlen, vagy félre kacsint, szerintem értelmetlen kérdezni bármit is. Mennyit engedtél neki? Lehet a tipikus pasit kaptad ki, aki bepróbálkozik és ha nem kap zöld utat a lyukhoz, keres mást.
2017. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!