Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőkre érdemes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkre érdemes lehet férfiként regisztrálni? A nők szokták nézegetni ott a férfiakat vagy inkább várnak hogy ők írjanak nekik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nincs idejük férfiakat nézegetni.
2017. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
értem :/
2017. jún. 10. 09:27
 3/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg levelet kapnak (még akkor is, ha ennek 99%-a gyakorlatilag azonnal kuka), így nagyon nincs semmi késztetés arra, hogy ők írogassanak.


Ennek ellenére kaptam már levelet csinos nőtől, és találkoztam is vele, de ez nagyon ritka.


Sokat segít, ha nagyon jó adatlapod van, és tényleg jól mutatsz rögtön fotón az első blikkre is, de akkor sem fognak tömegével elárasztani a társkereső nők, de fogsz kapni pár levelet.

2017. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Neked kell ott is kezdeményezni, mint az életben.
2017. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De a túl nagy konkurenica miatt nem biztos hogy ér valamit egyetlen levelem a sok száz melett, nem?
2017. jún. 10. 09:50
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Szoktam nézegetni tàrskeresőn a pasikat.Sajnos kevés van,aki viszonylag jól néz ki ès komoly,normàlis.Azt vettem észre,hogy a férfiak miutàn felteszik oda magukat,egy végelàthatatlan vàlogatàsba kezdenek.És jöhet bàrmilyen jó nő,ők lerendezik egy randival,aztàn keresnek tovàbb .Mert senki sem elég jó nekik.Aztàn évtizedekig rohadnak fenn a tàskeresőn.A nők sokaknak nem vàlaszolnak,de ràjuk az jellemzőbb,hogy ha màr egyszer talàltak olyat,akivel hajlandók talàlkozni és szimpatikus,akkor nem keresgélnek tovàbb.
2017. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Így van, ezért halott a társkeresőzés.


Jellemzően a sok levél közül kellene valamivel kitűnnöd, plusz még a rögtön figyelemfelkeltő fotóval.


Ezt tetézi az, hogy Te is a legjobbal mennél el randizni, ha 20 nő rád írna, tehát alapjában véve hiába nincs veled semmi gond, már akkor sem vagy jó helyzetben, ha csak a 3-4. legjobb képű, legjobb dumájú vagy.



Ennek ellenére én találtam 2 nagyon hosszú kapcsolatot társkeresőn, szóval nem lehetetlen, de rengeteg türelem, rengeteg kudarctűrés, és rengeteg szerencse kell hozzá

2017. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem, én nem vagyok jóképű de nem is vagyok csúnya csak oylan sima átlagos :/
2017. jún. 10. 10:03
 9/16 anonim ***** válasza:

@6


"Azt vettem észre,hogy a férfiak miutàn felteszik oda magukat,egy végelàthatatlan vàlogatàsba kezdenek.És jöhet bàrmilyen jó nő,ők lerendezik egy randival,aztàn keresnek tovàbb .Mert senki sem elég jó nekik"


:) Vicces, mert férfiként pont ugyanezt élem meg fordítva


Vagy már találkozni sem lehet, mert mire a 2-3 levélváltáson túlesünk beesik egy még jobb jelölt, aki miatt ejtenek, vagy a randira már úgy jön, hogy van a tarsolyban 3 sokkal-sokkal vonzóbb férfi, mint én, de mire velük randizva megint van 3 újabb, még jobb.


(ennek persze az a vége, hogy a legjobb lefekteti, aztán megy tovább, mert ő tudja, hogy felesleges időt és energiát tennie egy kapcsolatba, bármikor talál másikat, aki megint randizik vele)

2017. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6 dettó ilyen a női oldal is.. a többség már 3+ éve regisztrált tag, aktívan belép, mégis van 500+ olvasatlan levele.


válogatnak ahogy nem szégyellik. ha netán valami rosszat mondasz, már tilt is le.

2017. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!