Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, ha a tévében valamel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ha a tévében valamelyik műsorban láttok egy átlagos férfit hogy lehet hogy érdekelni kezd titeket?

Figyelt kérdés
Ha az utcán elmenne mellettetek akkor pedig átnéznétek rajta?!
2017. jún. 27. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a kisugárzás, belső jóval fontosabb, mint a külső... persze, minimális vonzalom kell fizikailag is, de csak a külső miatt sosem voltam beleesve egy pasiban se. Ha úgy érzem vkiről, hogy jobban megismerem, akkor már lehet vonzóbb. A hírességekről meg ugye sokszor azt érezzük, hogy ismerjük őket, vagy legalábbis valamilyen képet adnak magukról (vagy abból, amit a tévében, a dalaikban, az általuk választott film/színházszerepekben mutatnak, vagy interjúkból). Ennyi "infót" nem tudok meg Béláról, aki elmegy mellettem az utcán.

Viszont ez nálam a való életben is működik. Tud vonzóbbá tenni egy férfit, aki felett lehet, hogy elsiklottam volna az, ha "rá vagyok kényszerülve", hogy rendszeresen kommunikáljak vele, lássam, lássam a gesztusait, mimikáját, jobban belelássak, milyen ember, hogy viselkedik másokkal. 2 ilyen férfi is eszembe jut hirtelen (egyikből se lett semmi, de nem rajtam múlt egyik sem... az egyik egy tanárom volt, a másik meg foglalt... és nem másztam rá egyikre sem :D).

2017. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"7-es ne okoskodj,lehet az utcán simán elmesz egy sokkal okosabb es normalisabb embernél,annál aki a tévében csak ott van!Mert celeb,vagy ,,mert valakinek a valaga vége"

De mindegy,a velemenyem akkor is megvan..."


Nem okoskodok, normálisan válaszoltam, az utolsó mondatom sem neked, hanem az első hozzászólónak ment, de a válaszodból elnézve te is olyan egyszerű lehetsz, mint egy fakocka. Onnan pedig simán tűnhet a válaszom okoskodásnak, persze.

Engem a celebfélék nem nagyon érdekelnek, inkább olyanokat nézek, hallgatok, férfiakat és nőket is, akiknek van számomra mondanivalója, nem is feltétlenül a tévéből. Az "érdekelni kezd" pedig a mondanivalójára, esetleg a személyiségére vonatkozik, nem a külsejére. Az utcán viszont ebből nem látszik semmi, én különben még az átlagnál is kevesebbet foglalkozom menet közben az emberekkel, jó hogy nem tűnik fel, hogy milyen ember.

Remélem, így, kicsit szájbarágósabban már érthető volt a véleményem.

2017. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!