Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A problémám > a párom ritkán megnézegeti annak a csajnak a facebookos oldalát és egyéb más közösségi oldalát is akibe szerelmes volt. Mostanában a párom ugyan azokat az emojikat és szavakat használja mint a csaj.. kicsit aggaszt még akkor azis ott van, hogy szingli.


A párom az első párkapcsolata után ismerkedett össze ezzel a lánnyal, VÉGIG csak barátok voltak talán a barátom érzett többet iránta de a csaj mindig csak szórakozott vele, veszekedtek sokszor, összesen 1x találkoztak de mégis látszott, hogy a barátom végig akart tőle valamit, de aztán összejött velem.


Igen újrakérdezem mert sajnos szinte semmi választ nem kaptam és kicsit aggaszt a dolog.

23L



2017. jún. 27. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Posztolj a pasid idovonalara kozos kepeketrolatok es likoltasd a pasiddal. Demonstrald,h vagy. Es kesz. Fel is veheted a kiscsajt,h lassa a kozos kepeitek megosztasat. Hidd el,azok utan elobb utobb lepattan..

Szervezz kozos progikat a pasiddal es csinalj kepeket. Neh mar ugy tunjon,h ti nem vagytok szoros kapcsiban :)


A kiscsajnak aradozz a pasidrol,h milyen aranyos figyelmes veled,mennyi progitok van meg mennyi ajandekot ad. Es kerj tanacsot,milyen ajandeknak orulne a pasid viszonzasul.

Spannolj a csajjal,h kelloen el tudd bizonytalanotani.

N

2017. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jóban a csajjal és nem vagyok nagy facebook rajongó sose posztolok semmit csak chatelésre használom.

Annyi oldala van a csajnak, hogy már szinte énis ismerem milyen.

2017. jún. 27. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 ajánlom, hogy legközelebb figyelmesebben olvasd el a kérdést, mert amit írtál az minden csak nem a kérdésre válasz.


ha téged ez zavar, akkor ki kell nyitni a kicsi szádat és szóvá tenni. ha most azt írjuk hogy igen, van okod aggódni fog változni bármi is?

nem hinném.

megmondod neki, hogy mostanában aggódsz, hogy valami nem oké a csajjal kapcsolatban. és hogy szeretnéd ha elmondaná, ha érez még iránta valamit, mert úgy vetted észre változások történtek.

nyilván tagadni fog, de ha ismered akkor tudni fogod hogy nagyon kamuzik vagy csak kicsit.

vagy egyáltalán nem.

ha meg nincs merszed feltenni neki ezt a kérdést, akkor szerintem itt se erőltesd a témát többet.

2017. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!