Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Férjem fociedzőként dolgozik. Nemrég megláttam, hogy az egyik gyerek anyukájával többször chatelt. Meg is mutatta, hogy semmi nincs benne, néha beszélgettek csak edzés után, mert ők is erre laknak és együtt jöttek hazafelé, meg tök jó fej a nő és sokat röhögtek, aztán a nő bejelölte és ráírt, így néha itt is egymásra írnak.

Meg is mutatta a beszélgetést, nincs semmi olyan konkrét dolog benne, engem mégis zavar, hogy egyre jobban összemelegednek vagy egymásra hangolódnak. Főleg, hogy többször a férjem kezdeményezte a beszélgetést.

Nemrég volt egy nehéz periódus a házasságunkban, de úgy érzem, sikerült belőle kijönnünk, az elmúlt fél év nagyon jó volt már. Most mégis félek, hogy mi van, ha neki mégsem teljesen, és be tud kavarni egy ilyen. Amúgy megnéztem a nőt utána, és elvált...


Ti mit tennétek? Szerintetek van okom aggódni?



2017. febr. 17. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lőtte be a hölgynek a labdáit! Meséld el neki az észrevételedet, de ne támadd le, mert akkor juszt is letagad mindent.
2017. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam. Erre nevetett és megmutatta a teljes beszélgetésüket, hogy nincs benne semmi, ne aggódjak.
2017. febr. 17. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatod, ha van is valami, nem neten fogják megbeszélni. Ettől még simán félreqrhat, de ne legyen igazam. Pont ezzel legalizálja a "viszonyukat", hogy nem titkol semmi a neten...
2017. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na én is pont ettől félek :(
2017. febr. 17. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen van,szerintem a nő rá van kattanva a férjedre.
2017. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És ha a férjem rá? Vagy kölcsönös akár?


Ti mit tennétek? Eléggé el vagyok keseredve, főleg ez után a nehéz peródusunk után, amin azt hittem, hogy túljutottunk :( Csak bízhatok abban, hogy semmi nem lesz? Nem akarok hárpia sem lenni, aki a "semmin" problémázik, mert aztán megint ott fogunk tartani mint fél éve, hogy mindenen veszekszünk.


Van egy kisfiúnk is. Nem szeretném, ha széthullana a család. Főleg egy ilyen miatt... :(

2017. febr. 17. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is ne kérd számon, ne támadd le. Másodsorban beszélj vele újra, hogy szeretnéd, ha mindketten továbbra is dolgoznátok azon, hogy harmonikus kapcsolatotok legyen. Mondjátok el egymásnak, hogy mit értékeltek a másikban és mi az, ami kisebb korrekciót igényelne. Végsősorban pedig akármit csinálhatsz, a férjeden múlik a dolog, neki kell akarnia a házasságotok működésére való törekvést, a másik nő fejre is állhat, ha a partnered hű hozzád, akkor ez így is fog maradni.
2017. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura hogy a férjed kezdemênyezte a beszélgetéseket!Sztem az a nő neki tartaléknak van ha nem jön össze a hàzassàgotok akkor ott lessz B tervnek tonba tartja !Sztem ha volt is valami közöttük sztem csak beszêlgetés azt tudom elképzelni hogy a férjed meggondolhatta magàt és nem kurta meg a nőt de ha a hàzassàgotok gajra megy akkor megpróbâljàk együtt!
2017. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
talonba*
2017. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, utánam évek óta kutakszik a feleségem, neten vájkál a cuccosomba, gépen vájkál, telefonokban kutakodik.. nem talál semmit senkivel mivel nincs senkivel semmi..mivel nem talál semmit jönnek az idegbeteg gyanúsítgatások. szerintem te is kezdesz ezen a szinten lenni. Azt írod, hogy volt nehéz időszak, megbeszéltetek benne mindent nem? Amenyibben igen, s állításod szerint valóban jó a viszonyotok most már, akkor minek kockáztatná?
2017. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!