Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok, ti összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép lányok, ti összejönnétek csúnya fiúval?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

aki külsőségekre alapoz annak sosem lesz normális kapcsolata, mert akármennyire dögös valaki, aki külsőre alapoz annak változatosság is kell majd

szóval felesleges ezen kattognod tesó

2017. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
8%
én csúnya vagyok, de jó a farkam, csajok? :)
2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Nyugodtan lehet lepontozni.

Miért jöjjek össze olyannal, aki nem hogy nem vonz, de egyenesen taszít? Kinek lenne jó?

2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

A nagyon szép olyan 10/8-9, a csúnya meg 10/3.

Talán a lányok 0.01%-a aki összejönne csúnya fiúval, akinek semmi egyéb különleges tehetsége nincs. Ezek azok akiknél tényleg csak a személyiség számít ellenben azokkal akik csak mondják, hogy az számít, de csak a jóképűeknek adnak esélyt.

Ha viszont különleges a pasi akkor sokan még áhítoznának is utána. Ilyen a politikus, híresség, gazdag üzletember, elismert művészek stb.

2017. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
én barátomat a baráti társaságom elég csúnyűnak tartotta és hogy nem illik hozzám, de mi már mégis 6 éve együtt vagyunk :)
2017. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Én 8-as csaj vagyok és egy 3-4-es pasival járok, mert imád és ez megtetszett benne. És ahogy telik az idő, egyre szebbnek látom.
2017. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha megfordítod. Te kivel jönnél össze inkább, egy szép sportos lánnyal, vagy egy kifejezetten csúnya lánnyal?

Amúgy én szépnek gondolom magam, de sosem a külső volt az elsődleges. Ha mondjuk a srác nem is szép, de ehhez társul intelligencia, humor, és még ambíciózus is, azzal simán le lehet venni a lábamról. Mondjuk teszem azt egy 150 kg-os tohonya alkkal sem jönnék össze. De a testén is simán tud dolgozni valaki, és máris sokkal vonzóbb lesz szerintem. :) Innentől kezdve a csúnya csak relatív kifejezés. Az összkép a lényeg. Nekem már tetszett olyan srác is aki arcra kifejezetten nem volt szép, de sok volt a közös hobbink, és érdekes személyiség volt.

2017. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked csak a külső számít, azért keersel nagyon szépet). De a lánytól elvárnád, hogy a lelked szeresse.

Érzed a bazi nagy ellentmondást?:)

2017. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Van az a pénz ;)
2017. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne álszenteskedjünk, a külső ami megfog a belső ami megtart!! Ha valaki nem tetszik az fejen is pöröghet akkor se kéne.
2017. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!