Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj, ha másra számítottam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha másra számítottam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon stabil szerelmes kapcsolatunk van, de mikor meztelenul eloszor lattam meg akkor tudatosult bennem hogy nem tetszik a puncija. Nem olyan szep es hivogato. Ez lehet baj a későbbiekben?

2017. ápr. 25. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
várj akkor te most a puncikba vagy csak szerelmes? sztem szakits,neked nem való barinő.méghogy stabil,meg szerelmes ez a hónap vicce.
2017. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen az a nem szép punci, hogy így kiábrándultál belőle?
2017. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy vannak szép és kevésbé szép puncik ( farkak is!). De azt gondolom, ha szereted őt és jól megy szex, nem fog gondot okozni...és megszokod, megszereted még a punciját is. Ez a csoda is csak 3 napig tart, de értem a kérdést és jogos.
2017. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Remélem, nem azért, mert a kisajka kilóg, saláta?

Eszerint még nem találkoztál olyannal, nem tudod, hogy jobb, mint a baba, vagy a hamburger.

A kisajkak széle kiválóan cirógathatő, ujjakkal is, nyelvvel is. Hosszú ideig el lehet velük játszani, ami a sikeres előjáték kulcsa. Rendkívül erotikus a kisjkakat a szádba beszippantani, és a nyelveddel köztük símogatni. Ha így támadod meg a csiklóját, nyöszörögni fog!

Kefélés közben pedig még a zacsimat is elérik a nedves kisajkak, ami nagyon kellemes.

Talán elképzelhető túlságosan nagy méret, ami már nem esztétikus, de az inkább nagymama-korban, nem egy fiatal lányon.

Tulajdonképpen mit láttál?

2017. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bennem is merültek fel már ilyen érzések, de nem engedek nekik teret, mert ezek másodlagos dolgok és tudom azt, hogy ha elmélyül a kapcsolat és nagyon szerelmes leszek, ezt fogom a legszebbnek látni.
2017. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírom az ellenkező esetet. Nekem a barátom az első az életemben ( már az ötödik évünket tapossuk együtt). Amikor először megláttam teljesen meztelenül akkor nekem sem az volt az első benyomásom amit gondoltam hogy lesz. Nem mondtam neki soha. Viszont ma már annyira szeretem a farkát látni, vagy a kezembe, számba venni, hogy vissza se tudok arra gondolni, hogy milyen volt amikor nem tetszett annyira. (21/L)
2017. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet neki sem tetszik a farkad.
2017. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!