Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más csúnya lány/nő is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más csúnya lány/nő is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Hogy nagyon kellemetlenül érzi magát férfiak (főleg jobb külsejűek) társaságában? Én még boltban, ügyintézés közben stb. is nagyon kínosnak szoktam érezni, hogy ronda vagyok és úgy érzem, hogy mindenki felettem ítélkezik. Múltkor ruhát vásároltam és nagyon jól nezett ki a pénztáros srác és láttam az arckifejezésén, hogy azt gondolja: Minek ennek a rusnyának ilyen jó ruha?

Arról nem is beszélek, hogy nem merek kedves lenni férfiakkal, mert rögtön azt gondolják, hogy ez az ocsmányság rájuk akar mozdulni és ez mindenkinek nagyon kellemetlen.

Hogy birkózzak meg az ilyen cikis hétköznapi szituációkkal?


2017. jún. 29. 08:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Mitől érzed magad csúnyának? Ki mondja ezt? Te így látod magad, és mások megerősítenek ebben?
2017. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én ezzel úgy vagyok, hogy sokkal lazább vagyok férfitársaságban. Úgyse akarok ismerkedni én se, ő se, így valahogy nincs nyomás.

A nők sokkal ítélkezőbbek a külső alapján, bunkóbban is viselkednek.

2017. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Csúnya nő? Olyan nincs...
2017. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, én is félek a férfiaktól, főleg, mert anno csúfoltak is és azóta is az van bennem, hogy biztos most is olyanokat gondolnak, csak már nem mondják ki.
2017. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2#- essel ( férfiként) teljesen egyetértek...én nem tartom magam csúnya férfinek és ' asszem a nők sem, de soha viselkednék bunkón egy nem szép nővel...a nők viszont sokkal " kegyetlenebbek"... ne keseredj el, neked is lesz társad!!
2017. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Egymással vagytok ilyenek meg az alja típus kis gyökerek, túlaggódod. Tuti, h te is bejössz valakinek.
2017. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én ezzel tiniként voltam így, úgy 14-17 éves korom közt, pedig utána sem szebb lettem, sőt évek óta ugyanúgy nézek ki, viszont belülről változtam. Tudod, ez csak a saját negatív önképed, amit másokra is kivetítesz. A legtöbb ember nem egy egydimenziós, két lábon járó ítélkező gép, aki azért lesz veled gonosz, mert "csúnya vagy". Ilyet még a gyerekek közt is az elvetemültebbek csinálnak csak, akik másokon akarják levezetni a saját belső feszültségüket. De egy felnőtt ember azért több ennél.

Gondolom, te sem csak külső jegyek alapján bánsz egy másik emberrel. Nagyon ritka ellenpéldának a hajléktalanokat tudom mondani, akikkel sajnos tényleg külső alapján kell bánnom, mert nem az én apróm fogja megváltoztatni, jobbá tenni az életüket.

Hidd el, az emberek nagy része bár felszínes, de nem ennyire. Tanuld meg elengedni magad. Meg elfogadni. A te tested, változik, de egy életen át benne kell lenned, ami azért hosszú idő szerencsére :)

És nekem ez fura, hogy mintha a saját ítéletedet képzelnéd bele más ítéleteként, ami megint arra utal, hogy a te hozzáállásodban van valami rossz, mintha te ítélkeznél többet.

2017. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én férfiként érzek ilyet,mint te kérdező,hogy a körülöttem levő nők kb.ezt gondolhatják,hogy a pokol melyik bugyrából szabadulhatott ez a rémség...aztán szétnézek és kiderül,hogy senki nem foglalkozik velem, nem érdekli őket a külsőm, az az van "jobb" dolguk is,mint pont velem foglalkozni. Ezt csak bebeszéljük magunknak, nem hiszem,hogy mindenki itélkezne felettünk, esetleg egy-két ember, de azok agyilag olyan szinten lehetnek,hogy 2 másodpercet is kár rájuk pocsékolni.
2017. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam, hogy a tapló férfiak lenézik a nőket, a tapló nők meg folyton rivalizálnak a többi nővel. Ők fognak ítélkezni a náluk csúnyábbak felett és irigykedni a náluk szebbekre. A normális, egészséges önértékelésű embernek nincs szüksége ilyesmire, ők nem fognak lenézni, kérdező, a többiekkel meg nem kell foglalkozni.
2017. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nálam egy pici betegség miatt, néha előjön ez. Néha kibszott rondának érzem magam, néha ...elég szépnek.

Ismerem mindkét oldalt. Egyik se jó. Ha én vagyok a legszebb lány az adott helyen, nagyon rossz és zavaró tud lenni az a sok fürkésző tekintet. Amint fél percig nincs mellettem párom, mert a mosdóba van, már jönnek is a ffiak különböző mondandóval.

Amikor nagyon rondának érzem magam, ugyan ezt érzem. Hogy mindenki ítélkezik. Hogy nézhetek így ki? Miért járkálok egyáltalán emberek közé.


szóval..:/

2017. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!