Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van, vagy én látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy én látom rosszul az alábbi dolgokat?

Figyelt kérdés

Igazából 2 része van a kérdésnek. Kezdem is.


1.: Ha két ember neten talál egymásra, és elkezdenek dumálni, vonzódni amennyire lehet így, és ugyan nem volt tali, de terveznek. De nyilván még nem egy pár. Ebben a netes ismerkedési időszakban belefér, hogy másokkal mondjuk csókolóznak, vagy ilyesmi? Mondván, hogy még nincs elkötelezettség.


2.: Ha valaki azt mondja, neki fontosak a tiszta és erős érzelmek, akkor azzal nem ellentmondásos, ha kapcsolaton kívül egyébként kavar másokkal, esetleg olyannal is aki foglalt? Utóbbit még ha később meg is bánja.


Csak én érzem, hogy ezek olyan dolgok, amiket nem kéne, vagy túlgondolom?



2017. jún. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

1. kinek mi fér bele. számomra nem fér bele. ha tudom, hogy elég komolyak a szándékaim a másik felé akkor nem fogok mással csókolózni. és ha tudom, hogy a másiknak is elég komolyak a szándékai felém, akkor minek csókolózik mással?


2. csak annyiban ellentmondásos, hogy olyannal kavar, aki foglalt. egyébként, ha nincs kapcsolatban, akkor miért ne kavarhatna mással?

2017. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Ha te elkötelezed magad első randi előtt, az a te dolgod. De ha valaki nem teszi, az legyen az ő dolga. Ettől még teljesen korrekt, hiszen nem tartoznak egymásnak semmivel és még egy minimális kötődés se nagyon van ilyenkor a két ember között - hé, még az is lehet, hogy amikor meglátja vagy meghallja élőben a másikat, sikítva szalad el. Szerintem sokkal gázabb ennek az ellentéte, velem már megesett, hogy első randi sem volt, csak neten ismerkedtünk és már el akart számoltatni az időmmel. Inkább csókolózott volna mással ehelyett.

2. Nem értem a logikádat. Nem csak annak lehet gazdag és mély érzelemvilága, aki kizárólag tartós kapcsolatban gondolkodik. A kettő között nincs összefüggés. Aki azt gondolja, hogy van, az nem valami jó emberismerő véleményem szerint.

2017. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, talán nincs azzal baj, ha kapcsolaton kívül kavar valakivel, de ha valaki azt állítja magáról, hogy a mély érzelmek híve, az nem komoly kapcsolatra utalna? Legalábbis elsőre nekem így logikus, mert egy rövid kavarásban minden van, csak érzelem nincs.


#2

Hmm, nem, elköteleződésről nincs szó. De elméleti síkon, ha te személyesen kerülnél ilyen szituba, hogy bevallja neked a másik egy netes ismerkedéskor, hogy mással volt, még mindig bevállalnád vele a randit?

2017. jún. 29. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki komoly kapcsolatra vágyik, nem feltétlenül zárkózik el alkalmi kapcsolatoktól. A kettő egyáltalán nem üti egymást.

Engem nem zavarna, csak nem igazán érteném, hogy miért köti az orromra. Van egy kor, ami fölött az ilyesmit már inkább diszkréten kezelik az emberek.

2017. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1) Igen belefér,hogy màssal csókolozzon, vagy bármi màs történjen, azzal találkozik akivel szeretne. Nem tartozik neked elszámolással,ahogy te sem tartozol neki semmivel sem. Addíg amíg nem találkoztatok legalàbb pàrszor, szerintem semmi közöd ahhoz,hogy mit csinál. Amíg NEM volt tali, de TERVEZTK szabad emberek vagytok. Az igazi zsigeri vonzalom pedig úgy is csak élőben derülne ki, hogy megvan-e avagy nincsen. Egy két kép alapján vonzónak nem találok senkit. Ez inkább személyesen jönne át - a gesztusaiból, a hanglejtéséből - mosolyàból stb.



2) Ha a kapcsolaton KÍVŰL KAVAR MÀSOKKAL az önmagában nem hiba, de az igen ha a másik már foglalt. Elvből nem kavarnék olyannal aki kapcsolatban van már valakivel.



19/L

2017. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!