Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hibás? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hibás? Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok házas. A férjem munkahelyén sok házas nő dolgozik.A férjem segítséget kért az egyik munkatársától hogy ismer e egy jó üvegest. A munkatársa mondta hogy igen. Mit ad Isten ez az egyik házas kolléganőnek a rokona. Aki tegnap este írt is a férjemnek?Ídézem: Tudtál beszélni a rokonommal mert engem.hívott és mondta hogy vannak üvegei. Ha bármelyik kell nyugodtan hívd!:) Szép estét Kati.

Most szerintetek egy házas nő minek küldözget smiley-t a férjemnek?


2017. febr. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%

Nem irigylem a férjedet, ha már egy hangulatjelből is akkora felfordulást csinálsz, hogy még egy kérdést is kiírsz egy internetes oldalra. Durva.


Facebook jelszavát nem tudod esetleg? Időre kell hazaérnie mindig? Nyomkövető rendesen rajta van? :)

2017. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
Jézus Krisztus az Úrban.
2017. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Eddig minden kapcsolatomban okkal voltam féltékeny és biztos hogy most is így van. Csak nem értem ha ilyen dolgai vannak skkor miért nem hagy el. Mert ugye bár voltak még dolgai. Férjem válasza: őt nem érdeklik ezek a hangulatjelek meg hogy ki mit küld neki inkább csak az a fontos hogy milyen szöveg van körülötte.
2017. febr. 19. 12:23
 4/43 A kérdező kommentje:
Ha két hét múlva megírom hogy mégiscsak megcsal vele akkor is én leszek a bolond?!?
2017. febr. 19. 12:24
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
Te beteg vagy.
2017. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
A többi dolgát nem ismeritek.Akkor miért ítélkeztek felettem ilyen könnyen?
2017. febr. 19. 12:26
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ird le azokat, hogy erdemben lehessen valaszolni, mert egyelore csak azt latjuk, hogy emiatt ":)" megcsal a ferjed.
2017. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ez ugye tegnap este történt. Ma reggel meg minden szó nélkül kávét.csinál tejszínhabbal (persze nem fogadtam el) meg olyanokat mondokat hogy engem szeret a legjobban. De akárhányszor ilyen dolga van mindig ezt csinálja. De ebből már elegem van. Sokszor mondtam hogy váljunk el és legyen boldog mással de nemengem akar.
2017. febr. 19. 12:30
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem ő volt az egyetlen munkatársnője aki smiley-kat küld neki valamilyen levél mellé. Persze ő egyikre se válaszol. Vajon miért? Mert gondolom személyesen intézi őket.
2017. febr. 19. 12:34
 10/43 anonim ***** válasza:
77%
De szar feleség vagy. :(
2017. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!