Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akiknek nem szed fogamzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek nem szed fogamzásgátlót a barátnőjük! Nem idegesítő hogy mindig gumival kell csinalni?

Figyelt kérdés

Nem olyan mintha egy ri*anccal csinalnatok? Csak mert ugye van barátnőtök de mégis szenvedni kell a gumival mert nem szed gyógyszert.


Es ugye sokkal jobb gumi nélkül nem?


Mit gondoltok ?


2016. júl. 26. 11:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Van aki nem is tud "gumit" használni, egyszerűen nem lehet normálisan felhúzni. Sajnos van ilyen.


Amúgy sokan szívnak ezzel, hogy csak ez marad nekik. Bár akkor már fenthagyhatnák a polót meg a nadrágot is, csak a slicceket gombolják ki...


Na jó ez így baromság, de nem bírom ezt a témát, mert én tuti rá fogok kúrni.

2016. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

nem zavar.


Védekezés nem csak 1 ember dolga!


Amúgy is, a gumiban jobban bízok mint a gyógyszerben!

2016. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy szedjen a pasi gyógyszert és vágja vele haza ő a hormonháztartását, ne sózza rám ezt a remek feladatot. Ha gumi nélkül akarja csinálni, akkor találja meg a módját anélkül, hogy engem károsítana. Amúgy megjegyzem, egyszer hívna ribncnak a gumi miatt és máris nem lenne rá szüksége, mert kivágnám.
2016. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Olyan férfiért nem érdemes gyógyszereket szedni, aki így gondolkozik és a saját kis élvezetét előbbre tartja a barátnője egészségénél.
2016. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Off:


Tudom, nem nőknek szól a kérdés, de te mennyire ismered a fogamzásgátló tabletta használatát?

1. Van, aki nem szedhet, mert olyan a szervezete.

2. Aki szed, annak is mindig van 1-1 hét szünet 1-1 sorozat tabletta után, amikor megjön a havi vérzés (nekem ez a tablettaszünet 3-4. napján szokott bekövetkezni általában), és ha akkor van szex, kell másképp védekezni.

3. Ha közbejön egy betegség (akár egy megfázás), amire gyógyszert kell szedni, csökken a fogamzásgátló hatása, azaz, ilyenkor is kell védekezni másképp.

4. Ha teszem azt, a leányzó elfelejtette beszedni időben a soron következőt, már nem 100%-os a tabletta hatása, akkor sem, ha x órával később lehet pótolni, tehát ajánlott másképp is védekezni.

Csak a leggyakoribb eseteket soroltam fel.


Ergo, a gumi legyen kéznél akkor is, ha a partnered fogamzásgátlót szed.


Off vége.

2016. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
A férjem ha szedtem volna gyógyszert, akkor is használt volna gumit. Mert a gyógyszer nem 100 %-os és a fertőzésektől nem véd - egyikünket sem. Így aztán teljesen feleslegesnek éreztem mérgezni a szervezetem.
2016. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%

Mi nem használunk gumit.

Egészségesek vagyunk és tiszták. Hosszú kapcsolatba belefér szerintem.

Barátnőm nem szedhet fogamzásgátlót, mert baja lett tőle. Inkább nem akarom hogy ilyen szarokkal tömje magát.

2016. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
Max csak akkor idegesítő,ha sérült a gumi ;) Amúgy meg szerintem a biztonság a legfontosabb
2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs ezzel gondom.

Nekem azzal van gondom, hogy van olyan pasi, aki arra gondol, hogy ha gumit húz, az olyan mintha egy riba.nccal csinálná. És ezt 2016-ban!!

Ne szenvedj a gumival, tanuld meg használni! Nem kell hozzá agysebésznek lenni, és akkor nincs gond. Csak a többség azt se tanulja meg, hogy kell felhúzni rendesen, csak vinnyognak hogy kényelmetlen, nem áll fel, kiszakad, szorít, stb.

Nem, nekem nem jobb gumi nélkül, mert egyfolytában azon járna az agyam, mikor esik teherbe. Sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, ha gumit húzok, és kézben tartom a dolgokat. Nem azért, mert a barátnőmben nem bízok, hanem a tablettában. Sokan estek már mellette teherbe.

Egy barátnőm kezdte el szedni. Valami döbbenetes, hogy pár hét után a libidója egyszerűen eltűnt. Nem lecsökkent, hanem eltűnt. Egyáltalán nem kívánta a szexet, úgy kellett pitizni, hogy csak egy kicsit hagy... És amint kivágta azt a xart a kukába, újra visszatért a kívánóssága. Alig tudtam levakarni.

Szóval szerintem a tabletta valami átok. Lehetne mellette szexelni gumi nélkül, épp csak a csajnak megy el tőle a kedve.


Ha te így gondolkodsz a dologról (nem jó a gumi, ribizés, stb.), akkor gond van a fejedben.

2016. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
#7 aztán ha becsúszik a baba elvárod, hogy szedjen gyógyszert, mert van egy érzésem, hogy nem akarjátok megtartani..
2016. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!