Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van a mögött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van a mögött, ha egy férfi bunkó, nemtörődöm az egyik pillanatban, a másikban meg pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Személyiségzavar, hangulati élet zavar, egyéb mentális betegség.
2017. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi vihar, hangulatember...
2017. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Lehet személyiségzavar is,

de előfordulhat, hogy tanult valamilyen pua húzd meg-ereszd meg taktikát. :"D


21/L

2017. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, nem értem én se.
2017. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy, ha csak nem vagy fülig szerelmes bele, és nem akarod "megmenteni", akkor hagyni kell a francba. Az ilyen emberekkel csak a gond van, és a végén te is rámész.
2017. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Vagy személyiségzavar


Vagy az egyik szituációban szerepet játszik, csak folyton kiesik a kemény macho, vagy a rendes jófiú szerepből attól függően, hogy melyik a felvett

2017. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
tipik, attól függően mit akar épp elérni :/
2017. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, ha a kérdésben a "férfi" helyett "nő" szerepelne, és így írná le x+1 ember azt a véleményt, hogy biztosan személyiségzavaros, akkor hány gyakoris nő harákolna azonnal, hogy a mocskos nőgyűlölők már megint itt vannak. :) Megsúgom, sok nő is ugyanígy viselkedik, egyszer tök normális, utána meg nem lehet hozzászólni, mert bunkón reagál. Lehet, hogy szimplán csak valami rossz dolog érte, és borús a kedve, vagy alapból bunkó, de el tudja játszani a kedves embert az érvényesülés érdekében stb. De olyan jó olvasni, hogy ha egy férfi viselkedik így, akkor alapból mindenkinek a személyiségzavar jut eszébe. :)
2017. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

3/7: tök durva, de tényleg lájkolta az oldalán a PUA-t, amiről egészen mostanáig nem tudtam, h micsoda. De elég ijesztő dolgokat írnak a neten... :/


Amúgy kíváncsi vagyok, nem tehetek róla, de tény, h inkább csak időpazarlás.

2017. jún. 30. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valszeg PUA. Derítsd ki, hogy ha kapcsolatban vagytok, akkor pontosan hányan vagytok. Ha csak te kellettél neki úgy ténylegesen elmondhatod neki, hogy elsősorban önmaga legyen aztán lehet tisztalappal újra kezdeni, ha felmerül a kölcsönös igény.

30/f

2017. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!