Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van a mögött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van a mögött, ha egy férfi bunkó, nemtörődöm az egyik pillanatban, a másikban meg pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet. Pl. munkában/tanulásban húzósabb időszak van, fáradt napja volt, érzékeny az időjárásra, személyes problémák vagy egyszerűen változékony a hangulata. De az is lehet, hogy tényleg taktikázik, ami sokszor érthető. Én ugyan nem taktikázok, csak úgy reagálok, ahogy beszélnek velem. Jó párszor tapasztaltam azt, hogyha nemtörődöm és bunkó stílusban válaszolok, akkor nagyobb érdeklődést mutatnak a nők, mintha érdeklődő és kedves lennék. Akár barátság terén is. Volt olyan, hogy teljesen normálisan beszélgettem egy nővel, aztán egyszer csak nekiállt egyszavas válaszokat írni. Én is ugyanúgy írtam vissza. Másnapra kb. a talpam megcsókolta volna és ezt eljátszottuk párszor. Fogalmam sincs, hogy ez egyeseknek miért jó, én leépítettem az ismertségünk. :D


#8-asnak pedig óriási pacsi! Tényleg durva az a kettős mérce, amit itt rengeteg női felhasználó lenyom.

2017. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha mész a kutya után mert meg akarod szerezni a szájából a labdát, a kutya elszalad. Ha leszarod, arrébb mész, nem veszel tudomást róla, akkor oda megy hozzád és leteszi a labdát eléd. Mi emberek váltogatjuk a szerepeket, de voltaképp ugyan ezt a játékot játsszuk.

30/f

2017. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

De mi nem vagyunk kutyák. Aki ezt a játékot játssza, az menjen a vérbe. Miféle ember játszik más idejével és érzéseivel??

2017. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban voltunk, de az se volt oke, ugyhogy vege lett. Eltelt par het, de ujra nyitott. Megbeszeltuk, h nem akar semmit, csak pozitiv kapcsolatot, ami tok oke. Onnantol kezdve hol nagyon kedves volt, hol oltari bunko. Nem ertem, h ha kimutatom a kedvessegem, akkor miert kell "belerugni" a masikba.
2017. júl. 1. 10:08
 15/15 A kérdező kommentje:
Amugy felismertem 1-2 pua-s szituaciot esetunkben, ami nagyon gaz. Foleg, h nem akar semmit. Es en se tole. Elolvastam egy cikket a 24.hu oldalan errol... hat nem kellett volna :D bar felnyitotta a szemem
2017. júl. 1. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!