Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan személlyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan személlyel alakul valami, aki nem pont az ideálotok és mások szerint is "csúnyácska". Elmondjátok ezt neki vagy inkább elhallgatjátok? Csak a jó tulajdonságaira koncentrálva? Nem rosszab, ha utólag tudja meg valahogyan?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha szerintem is csunyacska, akkor nem alakulna vele semmi.
2017. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi van? Azon mit nem lehet elmondani, hogy nem az ideálod? Meg minek van ideálod? Ezt nem is értem... nekem sose volt ideálom.
2017. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha valakit szeret az ember,ki nem tojja lesz,hogy a zsánere vagy sem? Volt barna hajú és kék szemű pasim,akit imádtam, nem éppen szabályos arcberendezés ide vagy oda és mediterrán párti vagyok.
2017. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Sosem volt ideálom, és olyannal sosem jöttem össze, akit csúnyácskának tartok.

(Általában egyezik a véleményem a barátaimmal.)


Senki nem tud befolyásolni. 24N

2017. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel alakul valami, akkor az azért van mert látok benne valamit (Függetlenül a külsejétől), és ekkor pont lesz@rom ki mit gondol! Az én döntésem nem az övék, sőt aki csak a külsőt nézi az szánalmas szerintem. Szerencsére a barátnőim nem ilyenek.


Egyébként sincs zsánerem, külsőre nagyon különböző barátaim\szeretőim voltak eddig, belsőleg voltak hasonlóak.

Azt meg hogy megmondjam neki, hogy csúnya? Miért tenném, arról nem tehet, plusz én se vagyok egy miss Universe :D (mondjuk bányarém se)

2017. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég otromba dolog lenne felhívni rá a figyelmet, hogy nem az ideálod és az ismerőseidnek se tetszene. Ha nem akarod végig sérteni akkor ne tedd!


Én otthagynálak a francba, de nem bírnám ki biztos, hogy ne röhögjelek telibe a helyzet abszurditása miatt, mert még csak le sem esik neked mekkora paraszt vagy.

Ő nem sokat veszít azzal semmit, ha ilyen "szép"társaságból kimarad. :)

2017. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont letojom, hogy mások szerint milyen. Arra, hogy mások milyen belső értékeket vagy hiányosságokat vélnek rajta felfedezni, már jobban figyelek. Nekem sem tetszik egyik barátnőm palija/férje sem, nekik tetszik, aztán ennyi. Ha rosszul bánnak velük, vagy ellenem lennének, akkor szólnék, de csak a kinézet miatt dobni vagy dobatni vlkit nem fogok.
2017. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az exem rocker srác volt, így a többségnek nem tetszett. Az első barátom se volt szép visszagondolva, de én akkor boldog voltam velük és nem tüntek egyáltalán csúnyának. Nem szeretem az embereket tönkretenni azzal, hogy elmondom, hogy mi nem tetszik bennük, mert én se vagyok tökéletes.

18/L

2017. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek kéne piszkálni vele ezt feszegetni? Szerintem erről nem kell beszélni, mindenki fogadja el a saját külsejét is, meg a másokét is. Egyébként is, ha annyira megszeretem, az megszépíti az arcát is; nem fogok ottan rémüldözni meg viszolyogni -iszonyodni tőle, hogy hú ott egy deronda ember, hanem azt fogom látni, hogy ott van valaki, akit szeretek. Egyébként meg kell, hogy találjak benne valami vonzót ahhoz, hogy összejöjjek vele, külsőt illetően is. Elég lehet a szeme vagy a keze is.
2017. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!