Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm pasi haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pasi haverja igazából a szeretője lehet?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy 6 évvel idősebb "nagyon nagyon jó barátja,aki a lelkitársa"-hogy az ő szavával éljek.

Búcsúzáskor hosszú percekig ölelik egymást,és mondják egymának,,hogy szeretlek.

Kettesben fognak fesztiválra menni augusztusban(és a pasi barátaival), én nem tudok menni,mert dolgozom akkor éppen.

Egy sátorban fognak aludni!

Van amikor kettesben mennek el bulizni,kajálni.

Nem értem. Az a fura,hogy nem is titkolják. Pl múltkor hárman mentünk valahova véletlenül és elköszönéskor arcrapuszi a barátnőmmel,megöleli,mondják,hogy szeretlek. Én meg csak álltam ott.

Később amikor felhoztam a barátnőmnek ezt,sértődötten mondta, a srác nagyin fontos neki,a legjobb barátja ,a lelkitársa és mekkora egy tapló vagyok,hogy ilyet feltételezek róla.

Tudtommal a srácnak nincs senkije.

Másik vicces dolog,hogy a barátnőm most vált szakot az egyetemen,merthogy rájött,hogy őt inkább az érdekli,amivel a srác is foglalkozik.

Én nem tudom...néha tiszta hülyének érzem magam.

Csak azért az egyért nem gondolom,hogy van valami,mert ennyire nyíltan mégsem csinálnák...

Szerintetek?

22F


2017. júl. 1. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ördög legnagyobb trükkje, hogy elhihette velünk, nem létezik. 😬 Szerintem dugnak. Pont azért, mert nyíltan vállalják a leírtakat, így senki nem feltételezi ezt.
2017. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is dugja a barátnődet...
2017. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lelkitárs"...."szeretlek"...."mi van?"...."durci"...."anyád"! Látod, hogy 5 lépésből meg van. Nem vagy köteles, tűrni, hogy ezt lenyomják a torkodon, ha te nem akarod.

30/f

2017. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy ez nem barátság, legalább az egyik fél részéről!

Te ölelgeted a haverjai, meg mondogatod, hogy mennyire szereted? Max sakál részegen!

Azért az elég durva, amit ezek ketten művelnek.

2017. júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Séta, tuti sex van/lesz. Itt nincs kérdés....
2017. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úristeeen! Ne szopass! Szerezz te is egy lelkitársat. Amúgy ez hülyeség, mint a duálpár. https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w
2017. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hat ez azert mar sok

m

en mondanam h nekem ez nem fer bele

2017. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg lenne a srác azt mondanám belefér, de így igazából csak nem akarják megfogalmazni, hogy egymást akarják. Lépj le, ez tök gáz szerintem.


26N

2017. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt valami bűzlik......

De tegyük fel, hogy nem. Ha valami nem tetszik egy kapcsolatban és a másik fél nem hajlandó változtatni, akkor azt a kapcsolatot meg kell szakítani.

2017. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!