Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik gázabb? 1 pénzes pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gázabb? 1 pénzes pasi kitartottja, v. csóri, de több srác szeretője, akikkel jó barátok?

Figyelt kérdés

tegyük fel, van 1 csaj, akinek van 3 szeretője, akiknek nincs párjuk. Ők joban vannak egymással, haverjai a csajnak, és néha szexelnek. Aztán van 1 másik csaj, aki párkapcsolatban él x ideje, de csak azért van együtt a pasival, mert pénzes. akk most melyik a nagyobb k.?

20/L


2011. jan. 16. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Mindkettő éli az életét úgy, ahogyan az neki megfelel. Inkább azt tartom hülyének, aki megszólja és nem a saját problémáival foglalkozik. Ha AIDS beteg lenne, vagy ártana valakinek bármelyik lány is ezzel az életvitellel azt mondanám jogos, egyéb esetben szerintem nem helytálló a negatív vélemény.
2011. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Számít ez bármit is? Már eleve azt gáznak tartom, ha valaki azzal van elfoglalva, hogy ki mekkora k.rva.
2011. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem leszek népszerű ezzel a válasszal, de szerintem egyik sem normális. ha más nem, de önbecsülése legyen már egy nőnek...
2011. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én azért ?ezem,m nekem van több szeretőm, és egy ilyen kitartott beszólt, h mekkora k vok...pedig én őt sose bántottam ezzel, és nekem is az a véleményem, h mindenki éljen ahogy akar. de akk miért tartja többre magát? sztem ő pénzért eladta magát. nekem csak szeretet kell bármi áron.
2011. jan. 16. 14:33
 5/20 anonim ***** válasza:
drága te tényleg elhiszed, hogy azok a fiúk "szeretnek" téged? mindegyik a haverod, még csak nme is barátot írtál. akit eltartanak legalább szereti a párja. neki viszotn ott a saját lelkiismerete... ha a k.rvát a szó szoros értelembe vesszük, a második lány, mert kap anyagi javakat, akár jó utazás, márkás cipő formájában... de az, hogy az egyes számú d.gatja magát fűvel fával, akik iránt semmit sem érez, csak h ne legyen egyedül semmivel sem kevésbé gáz...
2011. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én igazat adok neked, nem volt oka megszólni. Ő sem jobb nálad, te sem vagy jobb nála, de más sem jobb nálatok. Nem az az ember mércéje, hogy hány emberrel szexel. Ha téged boldoggá tesz, hogy 3 férfi van az életedben, akkor senkinek nincs joga beleszólni az életedbe. Te választottad, te alakítottad így, szeretsz így lenni. Akkor meg? Nem foglalkoznék senkivel, mondjuk nem is mondanám el senkinek, elvégre semmi köze hozzá senkinek, hogy hány emberrel osztom meg az ágyam, (félreértés ne essék, nekem nincs szeretőm 1 sem), de nem ítélkezem, sőt néha irigyellek is.
2011. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az a leggázabb, hogy amikor megöregszel, pletykás és gusztustalan vénasszony lesz belőled, aki szeret kibeszélni másokat. Mit foglalkozol azzal hogy beszólt, ha nem adnál a véleményére, meg sem hallanád, szerintem. Neked így jó, neki úgy. Ezt annyira bírom, mindenki a másikat lesi... :D
2011. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gázabb, ha valaki egyszerre több emberel csinálja.
2011. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Gondolm a normális kapcsolat fogalma fel sem merülhet...


Amúgy az a csaj jobban nevezhetö k*rvának, aki pénzért an a palijával, hiszen a szolgáltatásai megfizeti.

Különben meg tökmindegy, kiábránitó mindkettö és egyik undorítobb, mint a másik. Egy fényképes önéletrajz, bemutatkozólevéllel együtt.

2011. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
öhm..nem mindegy mekkora az a kapu, ez a baj:P
2011. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!