Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megcsal egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsal egy idősebb nővel aki egy szétcsúszott alkoholista, a pasija főz-mos-takarít rá, kocsmákban csavarog és sosem akart gyereket számtalan abortusza volt. Hol az igazság?

Figyelt kérdés
A férjem azért választott annakidején engem mert mindig is akartam gyereket, jól főztem, családszerető és otthonteremtő hűséges típus vagyok.
2017. júl. 1. 14:40
1 2
 1/16 LazyJones ***** válasza:
90%
A jó nők mindig ilyen barmokat választanak, én meg itt ülök egyedül. Hol az igazság? Az igazság ott, hogy az emberek változnak, ki pozitív, ki negatív irányban, és a döntéseknek sajna megvan a maga ára.
2017. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát, gratulálok. valahol akkor, egy szétcsúszott alkoholista, akire pasija főz-mos-takarít rá, kocsmákban csavarog és sosem akart gyereket számtalan abortusza volt valamibe mégis jobb nálad :D
2017. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igazság. A szerelem meg aztán végképp nem észérvéken múlik.
2017. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor ezt lehet úgy fordítani, hogy nem azért választott téged, mert szerelmes volt beléd, hanem mert elvégzed az otthoni teendőket és azt, amit egy feleségtől elvár.
2017. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az x-aktákban Szkáli és Mulder mindig mondta, hogy az igazság odaát van.
2017. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor ugye azt akarjátok mondani, hogy a lányok legyenek ordenáré kocsmatöltelékek, szabadszellemű irodalmároknak álcázva és szarjanak a fejetekre :D


Vagy nem arról meg mindig a sirám, hogy a nők nem akarnak főzn-gyereket nevelni, meg gyorsan elválnak ha valami nem tetszik?

2017. júl. 1. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem totál lesarkítod.

Biztos hogy mint nő, valamit jobban tud nálad.

És azért, mivel szívből utálod, ki tudja, hogy ennek a fele, nem-e csak a kis-közösségi pletykák, amikre te adsz :D


és még gyökér is vagy, mert hagyod hogy a férjed csaljon. Semmi önbecsülésed :D

2017. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ugyan mit tud jobban te ostoba majom? Egy friss hús akit meg akar hódítani, utána eldobja és hazakullog majd.
2017. júl. 1. 14:51
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

"És ugyan mit tud jobban te ostoba majom? Egy friss hús akit meg akar hódítani, utána eldobja és hazakullog majd.

"

Te magad is nagyon nőies, és finom hölgy vagy :D


Csak egy vérig sértett senki vagy, aki elnézi hogy csalja a férje. valld be kisanyám, soha az életbe nem tudnál még 1x összeszedni másik hapsit, ezért ehhez ragaszkodsz :D

2017. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem tök mindegy?! Valószínűleg az egyetlen indok, amiért a férjed vele csalt, hogy ez állt meg neki.

Az meg süket duma, hogy ha otthon mindent megadsz neki, akkor nem csal meg. Aki hűtlen, az akkor is az marad, ha a csillagokat lehozod az égről.


Szedd össze a cuccait, tedd ki az ajtót elé, aztán moshatja a xaros gatyáit a szeretője. Lehet menni!

Nem kell ezen ennyit lelkizni, hogy miért, miért... Be kell adni a válást!

2017. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!