Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb pasiknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasiknak miért jönnek be a 20 éves lányok?

Figyelt kérdés

A legjobb baráznőm apja akkor vált el,amikor a barátnőm 5 éves volt.

Azóta állandóan 20 éves lályokkal flörtölget. A legidősebb talán 24 volt. A psi 42.

Ezek ilyen 2-3 hónapig tartó kapcsolatok.meg állandóan eljár bukizni,meg ilyenek.

És van egy "jó barátja",akivel nem volt soha együtt,de állítólag "lelkitársa" vagy mi. Az is csaj és 20 éves. Együtt járnak koncertekre,bulizni. De olyan helyekre hogy pl Instant,Ankert,Fogas ház:D

És minden fesztiválon ott van nyáron:D

Szóval nem 42 éveseknek való.

Valami érti ezt a pasit??:DD

Jó,tényleg fiatalos,na de akkor is.

Apukám pl a kollégáival jár vacsorázni,hétvégén az öcsémmel megy állatkertbe/stb stb.

Nem értem:D

Szerintem velem is csak azért nem kezdett ki a barátnőm apja,mert mégiscsak én vagyok a lányának a legjobb barátnője és az ciki lenne:D

Valaki segít megfejteni ezt a pasit? :D mert én már feladtam

18L



2017. jún. 28. 16:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Mert jól néznek ki és könnyű őket lenyűgözni.
2017. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ok én azt értem. De ennyi idősen azért már tovább kellene tartania,nem?
2017. jún. 28. 16:49
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tovább kellene tartani. És? Van, aki nem tud/akar szembenézni a múló idővel.
2017. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván nem nőzött sokat fiatalon és most akarja pótolni, vagy csak szimplán nem akarja elfogadni az öregedés tényét és megmaradt gyereknek odabent és azért ilyen lányknél nyomul, mert fiatalon akarja tartani a lelkületét.

Mondjuk szerintem ez gáz, hogy nem a korosztálybeli vagy 30-as nőkkel hempereg. Amúgy ezeket a 20 éves 3,14ákat sem tudom megérteni, mit esznek ilyen kiégett fószerekben. Nem jó nekik a fiatal, kemény fhasz, remek állóképességgel és színes szexuális kultúrával? Ja igen, most majd jön az a szöveg, hogy az idősebb tapasztaltabb, meg társai. Még jó, hogy a szexuális kultúra milyensége/tapasztalatok nem az életkorban nyilvánulnak meg.

2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
32%

Mert feszesek vagyunk. Nem olyan löttyedtek mint a 35-45 éves nők. És szeretünk élni, bulizni. Benne vagyunk a kalandokban, nem pedig csak a paradicsom drága áráról motyogunk. Szeretünk dugni, látástól vakulásig.

MERT NEM ANYUCIK VAGYUNK

2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Utolsó:" szeretünk dugni"

Az igen:DDDDD

2017. jún. 28. 16:56
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Mert őket még könnyű lenyűgözni. Bár őket sme lehet sokáig, amin írod, igen hamar lekopnak mellőle.


"És minden fesztiválon ott van nyáron:D

Szóval nem 42 éveseknek való. "

EZt mondjuk nem értem. 50-60 évesen is lehet fesztiválozni menni, ha valaki olyan.

2017. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Azt a szórakozóhelyekre értettem;instant,fogas...

Csak rossz helyre írtam.

Volt pl,hogy buliztunk barátokkal és ott volt az apukája a sok 20 éves között.:D

kicsit ciki volt a barátnőmnek

2017. jún. 28. 16:58
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

Minden férfinek a 20-on évesek tetszenek,mert akkor a legszebbek a nők,onnan már csak a hanyatlás van,lefelé . Ha megteheti a 40-es akkor miért ne a 20 évesekkel dugjon? A 20 éves csajnak nem nyomnak kést a nyakához hogy 40 esel kavarjon ,önszántából megy!


Feleség gyerek már letudva,csalódott az egész házasságosdi játékban ,most újra élni akar. Jól teszi.


Majd ha már tényleg öreg lesz(mert 42 az minden csak nem öreg) akkor majd lesz mire emlékezni,nem csak arra hogy a dagadt hárpia felesége mellett vergődött 40 évet .

2017. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom,az én szememben kicsit szánalmas és undorító az egész.

De mindegy:D

2017. jún. 28. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!