Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok, tennétek, ha egy fiú haverotok, akivel jól megvagytok és van közös programotok, jól érzitek magatok azzal állna elő, hogy fordítsátok komolyra dolgokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Lol, nyilván attól függ, h kiről van szó és milyen a kapcsolatom vele.

Ha így most fejben végig gondolom, egyik haveromtól sem akarnék semmit:)

18/l

2017. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben mindig szerelmes lettem a barátaimba, és nagyon szenvedtem. Sosem láttak bennem többet, mint a kishúgukat. :(

Ma már olyanok a ffi barátaim, akik nagyon cukik és jó velük dumálni, de csöppet sem jönnének be sem természetileg, sem testileg, és ez visszafelé is érvényes. Tudnak a pasiügyeimről, és jó is velük megosztani, mert másképp látják a dolgokat és tudnak ötletekkel és tanácsokkal szolgálni, és viszont én a nőkről. Eléggé meglepődnék, ha valamelyikük előállna vele, hogy komolyra szeretné fordítani a dolgokat... Nem fog megtörténni.

2017. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én először nagyon meglepődnék. Aztán ha átgondolnám a dolgokat, akkor rájönnék, hogy annyira talán mégsem nagy meglepetés.

A volt barátom haverja, már az elején tisztázva lett, hogy nem akarunk egymástól semmi többet, mint barátság. Nagyon jól megértjük egymást, ő segít a pasiügyekben, én meg a nőügyekben. Olyan, mintha testvérek lennénk. Talán emiatt a közeli barátság miatt nem lepődnék meg, ha azt mondaná, hogy benne a baráti szeretetnél egy picit több érzelem alakult ki. De igazából kizártnak tartom, hogy ez valaha is bekövetkezzen, mert nem tudna belém szeretni, és én sem belé. Mivel hasonló a lelkivilágunk, nem is tudnánk ezt kezelni a volt barátom miatt, hiszen ő állandó zavaró tényező lenne.

2017. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!