Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen és mennyi közös program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és mennyi közös programotok van a párotokkal (a mozin és kajáláson kívül)?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ja meg légyszi azt se számítsátok közös programnak, hogy egy szombat este elmentek inni valamilyen kocsmába/disco-ba.

2017. máj. 7. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem számít közös programnak egy mozi, vagy egy étterem? Szerintem az is az. Egyébként nekünk ha ezeket nem számítjuk, kb havonta/kéthavonta van átlagosan valami program, szünidőben nyilván több, évközben/vizsgaidőszakban kevesebb.

Pl voltunk már többször a Planetáriumban, színházban, Libegőn, Bubble Teat kóstolni, teaházakban, Könyvfesztiválon, koncerten, fürdőben strandon, elvittem masszázsra stb.

2017. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
A mozit sosem tartottam igazán közös programnak. Ültök 2 órát a sötétben, egymásra sem néztek, nem kommunikáltok (leszámítva azt, ha megfogod a kezét)
2017. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt szerintem én döntöm el, hogy mi számít közös programnak, és nem te! Pont azért a párom, mert akkor is élvezzük egymás társaságát, ha együtt megyünk kenyérért a Tescóba, aztán a kanapén ülve nézünk valami gagyi filmet.

Moziba ritkán járunk, mert nem szeretjük, diszkóba soha nem jártunk.

Havonta egy-két program fér bele, pénzben és időben. Mondjuk elutazunk egy kisvárosba tekeregni, megnézünk valamilyen látványosságot. Bowling, gokart vagy hasonló évente egyszer.

Gondolom, ez is csak akkor érvényes​, ha nem ülünk be utána egy mekibe, vagy nem gurítunk le egy sört.

Gondolom, közös programok közé az se fér be, ha átjönnek a barátaink enni és inni (bográcsozás, grillparti), vagy mi megyünk hozzájuk. Esetleg négyesben, hatosban dartsozunk, mert nem párban vagyunk, eszünk és iszunk.

Bakker! Most jövök rá, hogy alkoholista bulipatkányok vagyunk, akik nem csinálnak közös programot! Beadom a válást!

2017. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mozi: közös élmény. Azon túl, hogy együtt készülünk, kiválasztjuk közösen a filmet, megnézzük, utána órákig lehet róla beszélgetni.

Kajálás: ha étteremben, mint fent. Együtt készülünk, vagy találkozunk valahol, amire fizikailag, lelkileg rákészülünk. Kiválasztjuk az éttermet, közben beszélgetünk. Ha otthon: vagy együtt főzünk, ami szintén egy közös élmény, vagy én készítek valamit, ami megint csak egy olyan szintje a kapcsolatnak, hogy gondolok rá, igyekszem a kedvében járni, a közös étkezés alatt beszélgetünk.

Szombat esti ivás, kocsmázás, diszkó: miért nem lehet közös programnak számítani? Jól érezzük magunkat együtt, haverokkal vagyunk, vagy táncolunk, élvezzük a zenét, lazítunk, szórakozunk.

Nem értem, mi a baj ezekkel. Nekem bármi jöhet, ahol együtt vagyok a kedvesemmel, garantáltan jól fogom érezni magam.

A kérdésedre válaszolva, sajnos, most elég kevés ilyen lehetőségünk van a körülményeink miatt, már egy szombat esti kocsmázást is nagyon meg tudnék becsülni :)

2017. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem én döntöm el, hogy másoknak mi számít közös programnak, de a kérdésemben ÉN csak a mozizáson/kocsmázáson/kajáláson kívüli közös programokra vagyok kíváncsi, hogy ezeken kívül mások miket csinálnak a párjukkal. Ettől függetlenül egy mozi vagy egy vacsi is lehet közös időtöltés, de jelen esetben én az ezeken kívüliekre vagyok kíváncsi.


Szóval köszönöm a rendkívül értelmes, rosszindulítú választ #3! Látom, megértetted a lényeget.

2017. máj. 7. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs barátnőm, de amikor volt akkor mi pl. elmentünk párnapra kettesben a balatonra, állatkertbe, mozi, koncertek, éttermek, haverokkal közös bogrács, grill, vagy a szüleimmel mentünk nyaralni, pl balcsi, Eger, Bp.en a tűzijáték.


Most, ha újra lenne barátnőm akkor most több mindent megtudnék engedni, meg remélhetőleg ő is dolgozna így nagyobbak a lehetőségek. Külföldi, belföldi nyaralás, wellness hétvége, vagy csak egyszerűen 1-2 napos kiruccanás pl mohácsi busójárás vagy a debreceni virágkarnevál, bor vidékekre elmenni pl eger, tokaj, villány. Egerben azért ott van a vár is. (Már voltam) Színházba még nem voltam, de az is adná.

2017. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi gyakran megyünk élményfürdőbe vagy csak egy gyógyfürdőbe. (Felénk sok van)

- nyáron vagy tavasszal állatkert, botanikus kert

- tóparta barátokkal bográcsolni

- mi szeretünk áthíni barátokat társasjáték estre vagy csak sima iszogatós-evős szórakozásra.

- ki szoktunk menni a közeli parkhoz tollasozni agy piknikezni.

- szeretünk közösen edzeni

2017. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mielőtt válaszolok, azt hozzá kell tennem, hogy most már együtt élünk... régen több olyasmi volt, amit én közös programnak gondoltam, csak azért, mert kimozdultunk és mondjuk sétáltunk, miközben otthon ültünk, és nem otthon ülve beszélgettünk (ha pl. egyikünkhöz sem lehetett menni).


Havi 1x elmegyünk színházba (vagy moziba), ill. sétálni, kirándulni is szoktunk olyan havi-kéthavi 1x. Ha van ilyen ingyenes program, mint pl. városnapok, Budapest100, akkor is megyünk. Mennénk többször is, de kevés az idő (most, hogy már háztartást vezetünk) és nem is ugyanolyan munkabeosztásban dolgozunk.

2017. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. vagyok


Amit kifelejtettem:

évi olyan 2-3x megyünk egynapos utazásokra irodával határon túli településekre, és ezeken kívül évi 1x igyekszünk egy hosszabb utazásra elmenni külföldre (ez is utazási irodás, és nem ilyen 5csillagos hoteles tengerpartos móka).

2017. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kirándulunk, bicikli túrázunk, gyógyfürdő, évente 1-2 hétvége valahol, nyáron Balatonon nyaralás/tó körbebiciklizése, kalandpark, teljesítmény túra...
2017. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!