Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan a volt páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan a volt páromról álmodok több hónapja nincs olyan álmom amiben ne lenne benne. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan este amiben ne álmodnék vele. Próbálnám kézzel lábbal elfelejteni erre nem hagyja a saját álmaim se. Őszintén érzek még írnánta valamit de ő már kint lakik Belgiumban én meg még csak jövőre fogok diplomázni ezért is váltunk szét régen beszélgettünk minden nap de beláttuk így sokkal rosszabb mind2nek. Csak annyira kellemetlen mikor felkelek a mostani párom mellett és azt álmodom hogy az exem ölel csókolgat :( .

2017. júl. 2. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is járok így néha. Zavarbaejtő, de ez van.
2017. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bence_ ***** válasza:
Suli után folytatjátok kint?
2017. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok meg 3 ev utan is. Gyakran van buntudatom miatta, amikor a jelenlegi parom alszik mellettem, en meg almomban az exemmel vagyok...
2017. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több hónapja? Ehehe Kérdező, én 17 éve (!!!) álmodom a volt szerelmemmel heti rendszerességgel, és sajnos semmi nem használt ellene. Se új kapcsolat,se pszichológus, se a depriváció.

Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel kb. életed végéig így leszel.

2017. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!