Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy egyeseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy egyeseknek folyamatosan van kapcsolatuk, illetve akkor van, amikor csak akarják?

Figyelt kérdés
Mint mikor pl. valaki azt mondja, hogy ő 14 éves korától soha nem volt egyedül, csak ha éppen úgy döntött. Ezek az emberek instant szerelmesek lesznek mindenkibe, vagy nem is kell nekik érzelem, hogy együtt legyenek valakivel? Másrészt meg, tényleg lehetséges az, hogy mindig van a környezetükben valaki, aki szeretne párkapcsolatot tőlük?
2017. jún. 8. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én életem során ilyet csak lányoknál láttam. Fiatal, csinos lányokra pedig mindig van kereslet, még túlkereslet is.
2017. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akkora mutatvány ez. Válassz ki egy embert az ismerőseid közül fb-on, írj rá és hívd el kv-ra.
2017. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Úgy van, hogy a nőkre nagy a kereslet. Ha legalább átlagos, vagy nincs nagyon az átlag alatt, akár 1 napon belül is talál pasit aki szinte bármit megtesz érte.


Férfiaknál így viszont csak akkor működik, ha eléggé gátlástalan, és lazán előadja a nőknek az éppen nekik vonzó figurát, ami azért nem olyan gyakori.

2017. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én alapvetően úgy tartom, hogy "az igazi" mint olyan nincs, és több ember van, akivel az ember harmonikus párkapcsolatot tud kialakítani (kiv. ha nagyon "nehéz eset", válogatós).

Ha emellé van egy olyan ember, aki a médiaízlés szerint szép, mellette van önbizalma, akkor úgyis lesznek jelentkezők (vagy ha bepróbálkozik 10 embernél, 8nál esélye lesz), nagy eséllyel talál vkit, akivel nemcsak esélye van kapcsolatra, hanem szívesen megy bele / vannak érzelmek (vagy legalábbis vonzalom?

A legtöbb ember sztem nem hosszas ismerkedés után vág bele egy kapcsolatba manapság, és a külső vonzalom nekik fontosabb. Más kérdés, hogy ezekből mennyi hosszú távú, és mennyinél derül ki, hogy mégsem passzolnak egymáshoz.

2017. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!