Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a vallomás előtti gyomorgörcsöt?

Figyelt kérdés
Többet érzek egy lány iránt munkatársi kapcsolatnál (a szó klasszikus értelmében nem vagyunk barátok, lelkileg talán nem kerültünk ennyire közel egymáshoz), viszont van barátja, akivel távkapcsolatban élnek. Nem történt közöttünk semmi, de már nem bírom magamban tartani, és amennyire észrevettem, én sem vagyok teljesen közömbös neki. Szóval bármennyire is próbáltam távolságot tartani tőle, mégiscsak kialakult bennem valami érzelmi zűrzavar, és úgy gondolom, jogom van ezt elmondani neki. Viszont az a gond, hogy én egyébként sem vagyok az a típus, aki könnyen beszél az érzéseiről, de így még nehezebb, hogy barátja van, és félek a beégéstől, mert egyáltalán nem kizárt, hogy nem látjuk többé egymást. Gondolatban olyan könnyű mindent elmondani, de elég arra gondolnom, hogy odaállok elé, hogy elmondjam az érzéseimet, és máris görcsben van a gyomrom. Egyébként is ez lenne, de mivel barátja van, még inkább görcsölök, és fogalmam sincs, hogyan lesz bátorságom bevallani neki, mi kavarog bennem. Nem tudom tovább magamban hurcolni ezt a terhet, már vagy 2-3 hónapja megy ez az egész, és valahogyan szeretném végre lerendezni. Örülnék, ha valaki segítene, hogyan győzzem le a félelmeimet/gátlásaimat, és hogyan űzzem el a görcsölést.

2017. júl. 2. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy picit beszélhessetek négyszemközt, csukd be a szemedet, mély levegő és bökd ki. Közben majd majdnem hányni fogsz meg kétszer elájulni, de megéri, az egyenes beszéd mindig nyerő taktika. Hajrá!
2017. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából konkrétan sokat tenni nem tudsz ellene. Az egyetlen dolog ami segíthett, hogy a rossz érzés ellenére megtedd, hogy megpróbálod nem tervezgetni a dolgot, nem agyalni azon mi lesz utána. Amikor adódik egy alkalom félre hívod, hogy szeretnél vele négyszemközt beszélni, majd veszel egy nagy levegőt és belekezdesz.
2017. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!