Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség volt, hogy a korkülönbség és a távolság miatt nem mertem neki szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Régebben neten megismertem egy lányt, 8,5 évvel fiatalabb nálam. Kezdettől szimpatikus volt, de azt hittem úgyse találkozunk soha a távolság miatt. Sokat leveleztünk, cseteltünk, megvolt a képcsere is, és megtetszett. Mikor egyetemre került, akkor lehetőségem adódott arra, hogy elutazzak oda, ahol ő tanult, számot is cseréltünk, és találkoztunk. Első pillantásra belezúgtam, nagyon aranyos volt, de tudtam, hogy félénkebb, nem foglalkoztak vele a srácok, nem akartam elijeszteni sem, és bizonytalan voltam abban is, hogy voltak-e a részéről jelek. Plusz féltem attól, hogy túl idős lennék hozzá, meg nem is a szomszédjában lakom (de ez lenne a legkevesebb), így inkább megtartottam magamnak az érzéseimet. Pedig sosem történt még velem olyan, hogy totálisan megszűnt volna körülöttem létezni a világ, mikor meglátok valakit, csak vele éreztem ezt. Időnként beszélünk azóta is, és a lelkem mélyén még mindig úgy gondolom, hogy különleges embert találtam benne, de utólag már cikinek tartom közölni vele, hogy akkor miért nem léptem semmit. Ez megbocsátható lenne, vagy inkább csak hülyét csinálnék magamból, ha utólag mondanám el az igazságot?

2016. dec. 8. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt nem írtad meg, hogy mennyivel... -.-
2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség volt igen, hogy akkor nem léptél.

Ha már most nem akarsz tőle semmit akkor ne mondd el, hogy a múltban miért nem léptél.

Ha akarsz tőle most is valamit akkor lépj most.

2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne a múltra menj vissza, hanem a jelen és a jövő a fontos. Tehát kérj tőle randit, találkozz vele és randi után mond el neki hogy jól érezted vele magad, és igy lépésről lépésre haladj. Elriaszthatod, ha rögtön kiöntöd az érzelmeidet. Ismerkedjetek, találj ki sok jó közös programot és lépésről lépésre kerülj hozzá közel. Arra figyelj hogy ő is elérkezzen érzelmileg ahhoz a ponthoz hogy meg tud vele beszélni az érzelmeidet, addig ne támad le vele mert az ijesztő lehet neki. A korkülönbség meg nem sok. Tehát találkozz vele, beszélgessetek mindenféléről, ismerkedj meg vele..és csak utána lépésről lépésre mond el neki az érzelmeidet.
2016. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1: Mi mennyivel?
2016. dec. 8. 21:11
 5/5 A kérdező kommentje:
#2: Tudom, de tapasztalatlan voltam, randizni sem sokszor randiztam, és nem hittem, hogy rögtön bele fogok zúgni. Fogalmam sem volt, hogy mit tegyek, nem akartam elrontani, utána persze gondolkodtam azon, hogy mi lett volna, ha kezdeményezek, de még akkor sem voltam biztos abban, hogy jól sült volna el.
2016. dec. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!