Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncs.hu kipróbáltátok már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu kipróbáltátok már? Meséljetek.

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ja azon szakadtam, hogy vannak 50-60 éves sugarfertőzött nők is :D.

30/f

2017. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
1.: miért ne lehetnének? Egyenlőség van.
2017. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
"sugarfertőzött" - ez nagyon tetszik! :D
2017. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Persze!

Regisztrálhat bárki, mint gazdag pasi. Kérsz kölcsön egy jobb kocsit, öltönyt veszel, és elviszed étterembe a csajt. Időben meg kell dicsérni a karcsú alakját, és célozni rá, hogy örülnél, ha nem bíznak fel vágósúlyra. Így nem fogja végigzabálni az étlapot! Ha koktélt akar rendelni, akkor csak közlöd, hogy az hizlal, és rendelj neki fapofával ásványvizet.

Kaja közben szövegelj külföldi utakról, üzleti ügyekről, stb. Kérdezd meg, ha kölcsönös a szimpátia, akkor jövő héten elkísér-e egy pár napos külföldi útra. Viccelődj, hogy reméled, nem fél repülni, meg bírja az erős trópusi napot. ;)

Vacsora után úgy fog szopni a kocsiban, mint a kismalac!

2017. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

2. Nem úgy vannak, hogy ők meg a cukoranyuk és fiatal csődört támogatnának, hanem ők is sugarbabyként vannak fenn. Nekem vicces volt, mert úgy tudtam, hogy azért a sugarbaby jellemzően 35 alatti nő. Vagy nem ? :D

30/f

2017. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!