Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s. nagyon fontos! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. nagyon fontos! Mit tegyek kibéküljek vele vagy sem? Ma fogunk találkozni 7órakkor! Sürgős a válasz! 18napot jártam 1 fiúval, aki eléggé elhanyagolt, és furán viselkedett, bulizik minden héten péntek szombat!

Figyelt kérdés
Én szakitottam vele, de kicsit érdekel is engem mármint igy szerelem téren, de mi lesz ha kibékülünk, ismét ugyanaz lesz mint párnapja hogy pl haverjaival jön amikor velem találkozik!
2010. máj. 20. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

:D:D::D:D

hagyatkozz az emlékeidre

2010. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MIVAN???????? Jegeld le magad, vegyél be nyugatót, aztán kérdezz!! :S
2010. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia... Nos emlékezz, hogy milyen volt, és oka volt, hogy szakítottál vele.. Soha ne táncolj vissza egy szakítás után, mert onnantól kezdve semmibe leszel nézve.... Hidd el... Keress mást... Hidd el találsz nem egyet... nem kettőt...

Szép napot...

26/N

2010. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne békülj
2010. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Eljátszotta az esélyét.
2010. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
atyaég, hányszor kérdezed még meg? Megmondom a tutit, hagyd a francba...
2010. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!