Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a helyzet ahogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet ahogy a mostani hétvégét is a barátomnál akarom tölteni péntektől vasárnapig.De itthon úgy tudják a barátnőimmel bulizok péntek szombat..de hazamegyek mindig reggel. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Múlt héten azt találtam ki hogy azért nem megyek haza mert vásárolni megyek bnőmmel..és így már nincs értelme arra az 1-2 órára hazamennem így nála leszek...most is vmt kikéne találni de nemtom mit.Van vmi jó kis ravasz ötletetek?
2009. márc. 19. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jobb lenne az egyenes beszéd a szüleiddel...vagy ennyire tartasz tőlük...talán nem is tudják hogy pasid van?

amugy hány éves vagy elég kevés az infó...bár tökmindegy a lényeg hogy minek hazudozol a szülők nem hülyék előbb utóbb ugyis rájönnek

szerintem jobb az egyenes beszéd........!!!!!!

2009. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem oktatás kell köszi hanem ötlet...ha nem adsz akkor ne válaszolj
2009. márc. 19. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Istent az égből.:D:D

Legyél őszinte mert ha 1 véletlen folytán be csúszna 1 gyerek azt h magyarázod ki.?:D

2009. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem oktatlak aranyom amugy itt mindenki ezt fogja mondani hogy ne hazudozz ugyhogy az az ötletem hogy mond el anyádnak...:)
2009. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem mondom el és köszi a semmit ;) inkább megoldom egyedül mert látom hogy ez az oldal tele van őszinte és egyenes emberekkel akik még sosem titkolóztak semmiben...no comment...a glória le ne essen a fejetekről..
2009. márc. 19. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudozz, mert ha egyszer rájönnek évekig nem mehetsz el otthonról 2 órahosszánál hosszabb időre. Amit meg is tudok érteni



25/f

2009. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Had tippeljek, 15-nél nem lehetsz több...Bizonyára a pasi is idősebb pár évvel és a szüleid agyvérzést kapnának, ha megtudnák... Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát...Majd akkor jusson eszedbe, mekkora hibát követtél el a hazudozással, amikor kétségbe esve rohannál anyucihoz segítségért, mert "baleset" történt szex közben és teherbe eshettél...Biztos marhára boldog kapcsolat lehet, hogy folyton hazudozni és titkolózni kell...Ha neked ez a kényelmes, egészségedre! Ha te így vállalod fel ezt a kapcsolatot, legyél annyira rafkós magadtól is, hogy ki tudd találni a kis hazugságaid.
2009. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz elmondani a szülőknek, megértem, én is féltem. Végül minden (óriási meglepetésre) jól sült el. Elmondtam és mikor 1,5 hónap után (távkapcsolatban élünk) meghívott magukhoz (szülői bemutatás + ottalvásos hétvége) közösen kérdeztük meg (én élőbe ő msn-en) h mehetek-e. Furi volt így megkérdezni, de rövid megbeszélés után belementek, feltétellel , h külön szobában alszunk ( mellékesen 18évesek vagyunk mind2en). Ebből nem lett semmi, mert bealudtunk és a héten véletlenül ( mikor kérdezték h hol fog Ő aludni - mert jön nálunk jövőhétvégére) elszóltam magam, h nem lett semmi a különalvásból , nem szóltak semmit, csak mosolyogtak egyet. Bármennyire is nehéz elmondani, én az őszinteségre esküszöm minden téren. Nem mondom , h részletes beszámolót kell tartani (azt azért én sem tenném) de el kell mondani az alapokat, szerintem. Szóval szerintem mondd el, mi a szitu. Nem kioktatásból írtam le mindezt, csak egy egyszerű vélemén

nyilvánítás.

2009. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
az én anyám mindíg mindenhova elengedett de csak azér mer tudta hogy hol vagyok ha azt mondtam Tarjánröcsögére megyek diszkóba akkor is elengedett csak legyek Tarjánröcsögén és ha baj van tudjon jönni én sosem hazudtam neki az ilyesmiben és ez nem játék legyél őszinte vele hidd el a szüleid az egyetlenek a világon akiben télleg őszintén megbízhatsz...még ha néha szerinted szigorúak és marhaságokat mondanak
2009. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is megbíztak a szüleim, mert én is megbíztam bennük. A mai napig beszámolok a dolgaimról nekik, pedig már felnőtt vagyok és van gyerekem is. De úgy érzem, hogy tartozom annyival, hogy megosztom a dolgaimat velük. Cserébe mindig megértést, támogatást és szabad kezet kaptam. Ezért én is az őszinteséget tudom csak tanácsolni
2009. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!