Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a párotok haverokkal iszik vagy megy vásárolni nem ír nektek semmit csak ha hazaindul?

Figyelt kérdés
Indulás előtt váltunk pár szót és annyi.. utána max ha hazaindul vagy felkelt.

2017. júl. 4. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én külön örülök, hogy nem egy bunkó, aki chatelget, miközben a haverjaival van vagy valami dolgát intézi. Akkor azzal foglalkozzon, ne velem. Több olyan barátnőm is van, aki szokta ezt csinálni(mármint a telefonjukat nyomkodják), mikor velem vannak, de utálom, tiszteletlenség a másikkal szemben. Szóval nem, nem zavar, inkább azt jelzi, hogy tisztelettudó :)

21L

2017. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom az elsőhöz. Számomra ez az alap.
2017. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi a csodanak kellene irogatnia nekem mikozben a havarjaival sorozget? Nem cernagilszta o, hogy allandoan a fenekemben logjon.
2017. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Őszintén énis így vagyok vele csak annyira sok helyen hallom, látom hogy a velem egykorú lányok hisztiznek azért mert a barátjuk elmegy inni vagy mert nem ír nekik egy ideig. Ezek után úgy gondoltam lehet velem van a gond és el kellene gondolkoznom, de akkor megnyugodtam.

21L

2017. júl. 4. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaival közösen szoktunk sörözgetni, szóval ilyen gondom nincsen, vásárolgatás közben meg nem lehet chatelgetni, illetve akkor nem lehet nyugodtan nézelődni, na meg nehogy már max 1-2 órát ne bírj ki.
2017. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Amit ők produkálnak, az a birtoklási vágy. Nem egészséges dolog.
2017. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2017. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, hogy ha a haverjaival van, velük foglalkozik. Előtte szóljon, hogy programja van, akkor én sem zaklatom addig semmilyen formában. És utána, hogy rendben hazaért, vagy ha esetleg érte kell menni.
2017. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!