Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan házas nők/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan házas nők/férfiak akiknek van szeretőjük? Mennyi idő után igényeltetek másik társat? Hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Tapasztalatból írjatok kérlek. Nem lepontozni akarok meg ítélkezni, hanem érdekel a dolog.

Mennyi idő után kezdtetek el vonzódni más iránt? hol ismerkedtetek meg? hogyan alakult ki a szeretői viszony?

Kiderült vagy titokban maradt?

VAn olyan aki lezárta a szeretői viszonyt és tovább élt a férjével/feleségével, anélkül hogy kiderült volna?

Köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 8. 19:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Na ezekre en is kivancsi vagyok.

Kerdezo en a sajat esetemet privatban leirom ha kered, de engem csaltak meg.

2015. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
21%
Én pár hónap után már lefeküdtem a kolléganőmmel, ami azóta is tart. Vonzódom hozzá, okos, szexi, jó a közelében lenni. Nem derült ki eddig, szeretném hosszútávon folytatni vele.
2015. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%

1. nem írnád ki ide, ha már válaszoltál: Ez egy anonim oldal, senki nem tudja ki vagy. Aki igen, az a priviket is olvassa.

Amúgy a kérdésre válaszolva nekem még tapasztalatom nincs, de már csak alkalom kérdése, az elhatározás megvan. Bár az is igaz, hogy én már beadtam a válópert. De kíváncsi lennék történetekre magam is.

41/N

2015. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
32%
Én első perctől kezdve csalom a nejem,kb volt vagy 60-80 nő az életemben!2-3 nővel párhuzamosan csaltam a nejem!És sosem derült ki semmi!! Mindketten 56 évesek vagyunk! és 34 éves házasok.....
2015. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

elottem szolo, milyen teruleten dolgozol? eü? :-), std szuresek mindig negativak voltak? brutal


41/N -nek: hiaba anonim az oldal vagy hazodnod vagy nagyon korulirnod kell a sajat szemelyes sztorikat amik masok "testi-lelki epseget veszelyeztethetik", sajnos volt, hogy ram ismertek. Igaz nincs uj a nap alatt tartja a mondas.


Kerdezonek: Egy buliban ismerkedtunk meg. Csak hirzelen testi vonzalom volt. Aztan leveleztunk vegul lett is valami. Szerelmes lettem, a masik fel nem, de nem tudott se o, se en megalljt parancsolni. A kapcsolat inkabb szellemi sikon mozgott, meg neha volt szex is. Engem nagyon megviselt. A masik fel meg inkabb elvezte szinte az en gyotrodesem. 10 ev utan jott ez az uj vonzalom. Es nem tudom hogyan maradhatok a hazassagban, amikor ezt tettem, hiszen ennel nagyobb bizonyitek nem kell, hogy belassam a hazassagom reg nem hazassag csak valamifele egyutteles. Szoval en is kivancsi vagyok mas higy csinalta/ja. A masik fel rettentoen figyelt nehogy lebukjon otthon, de masok elott annyira nem. En is fihyeltem de csak otthon legszivesebben lebuktam volna.

2015. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
46%

Előrebocsátom, imádom a feleségemet. Ráadásul a szex is vele a legjobb. Hogy időnként mégis befigyelt egy-egy vérfrissítő szerető, az azért volt, hogy ez így is maradjon. Azt hittem, soha nem buktam le, közben meg nemrég derült ki, hogy a nejem szinte valamennyi esetről tudott. Vagy inkább csak megérzés volt a részéről. Soha nem tette szóvá, mert tudta, hogy ő a földkerekség legfrankóbb csaja, és senkiért el nem hagynám.

56F

2015. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

köszönömaz érdekes válaszokat :)

nyugodtan leírhatod nekem privibe első válaszoló!

2015. febr. 8. 23:09
 8/43 anonim ***** válasza:
76%

6. Szerinted így maradhat csak jó a házasság?

A feleséged is így gondolja, neki is volt melletted mindig szeretője? Hát, nem tudom, hogy én szó nélkül tudnám e hagyni, nem hiszem. Mert a megcsalás árulás is, a másik ember érzéseit semmibe vesszük. Vagy nálatok nem okoz lelki problémát, ha tudjátok a másik néha félrejár?

2015. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
55%
Naés! Ha félrejár valaki akkor mi van ha téged szeret! Tudom hogy sokan írják majd hogy nem szeret meg stb! Egy kis kikapcsolódás mindenkinek jár! Legyen néha egy pár privát kalandja és akkor a kapcsolatotok is átértékelődik ha igazán szeret! Nem azt mondom hogy folyamatosan csaljon meg minden de egy pár numerába még senki nem hal bele! Ja és amit nem tudsz az nem fáj! És mielőtt bárki lepontozna halkan megjegyzem hogy igen már engem is csalt meg életem párja és túlléptünk rajta!
2015. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
49%

Nem, #8-as, a feleségemnek nem volt szeretője. Ellenben ő egy intelligens nő, aki sokat tud az emberi lélek rejtelmeiről. Tudja, hogy vagyunk összerakva, tudja, hogy vagyunk bedrótozva. Tudja, hogy a férfi nem hűségre termett, és tudja, hogy ha boldognak (IGAZÁN BOLDOGNAK) akarja látni, néha be kell csuknia a szemét.

Nekem ő az igazi. Őt imádom, s a szex is vele a legjobb. De a fény csak a sötétben látszik. Ahhoz, hogy ugyanúgy tudjon ragyogni a szememben, időnként sötét zugokba kell néznem. Az ember érzékei állhatatlanok. Ha virágboltban dolgozol, egy percig érzed csak az illatot, utána belefárad az orrod. Ahhoz, hogy újra érzed, egy időre ki kell lépned az utcára, vagy a klotyóra.

Persze magyarázhatom én ezt neked, ha nem vagy még 40, vagy az feletti. Hisz fiatalon mindenki idealista, és senkinek sem fér bele a csalás. Akkor még elítélendő, mocskos dolognak látjuk. És ez így szép, így van jól. De, ahogy Bernard Show mondja: Negyven fölött minden férfi gazfickó.

2015. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!