Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Bántatok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bántatok már meg ilyesmit?

Figyelt kérdés
Később, érettebb fejjel, hogy anno, mikor még nem voltatok érzelmileg fejlettek, nem viszonoztátok egy lány szerelmét?
2017. júl. 5. 16:11
 1/10 LazyJones ***** válasza:
100%
Volt rá példa, de ott más volt az alap, mint az érzelmi fejletlenség. Inkább azt mondanám, hogy a tapasztalatlanság és a bizalmatlanság.
2017. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerelmét nem, mert addig nem jutottunk el, de hogy nem voltam türelmesebb vele, azt már megbántam.
2017. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Loketion ***** válasza:
Abban az időben ott kellett tartanom, ahol tartottam s azoknak a dolgoknak kellett történnie, hogy most itt legyek ilyen formában...
2017. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a ,,voltatok érzelmileg fejlettek"..

hány éves vagy, rád vonatkozik?


19l

2017. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy általánosságban (nem akarom degradálni egyik nemet sem) a férfiak később jutnak el arra szintre, hogy komoly kapcsolatot akarnak, és nem minél többet csajozni, mint a nők. Vannak kivételek mindkét nemnél is, persze, de ezt nem tagadhatják még a férfiak sem.
2017. júl. 5. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Exem azt mondta nálam megbánta, hogy akkor nem nézett rám komolyabban és elszalasztott, de én erre a dumára sem ugrok vissza. Akkor kellett volna.
2017. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak szerelmes lenne bélem valaki :/

Bár olyan sokszor volt, hogy bántam, hogy egy lány nem viszonozta az érzelmeimet.

22/F

2017. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert a szerelmet viszonoztam. Egyéb téren hibáztam, ugyan úgy érzelmi alapon, megbánni megbántam.

30/f

2017. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, Kérdező, sajnos volt ilyen.

Ennek már 17 esztendeje, de azóta képtelenség elfelejteni a dolgot, vagy túltenni magam rajta. Egy lány - hiába volt barátja - nyíltan megkérdezte tőlem, járnék-e vele. Én pedig, amekkora címeres ökör vagyok, nem adtam egyenes választ a kérdésére. Azóta sem tudok senki másba beleszeretni, mással nem is tudnám elképzelni az életem, egyedül csak vele. És nem telik el nap, hogy ne sajnálnám a dolgot, és ne okolnám magam a történtek miatt.

De most már késő. Hibáztam, és most megfizetek érte.

2017. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megleptek!
2017. júl. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!