Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szoktatok a barátotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szoktatok a barátotoktól ruhát, cipőt vagy sminket kapni ajándékba? Mit gondoltok ha ilyet vesz el szokta találni az ízléseteket? Fiúk is írhatnak akik szoktak ilyesmit venni.

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem

N22

2017. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

diplomaosztómra egy tenyésztett gyöngysort kaptam


a meglepődéstől alig tudtam szóhoz jutni, nagyon tetszett, lassan már 4 éve a kedvenc ékszerem


az általad felsoroltakat még nem kaptam, de ami késik az nem múlik.

a párom ismeri a stílusomat, tudja, hogy mivel sminkelek, tehát ha ilyet venne, biztos nem lőne mellé :)

2017. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha vesz valamit, akkor nagyon alaposan körbekérdezget előtte, hogy biztosan tetsszen, amit választ. Most karácsonyra pl egy táskát kértem, és hónapokig folyamatosan táskaboltok kirakatában nézelődtünk és kérdezgette, hogy a látottak közül melyik tetszik, minek örülnék a legjobban.


Egyébként inkább együtt vásárolunk, ha úgymond ajándék is, de ott vagyok és válogatok, pl cipő esetében ez nem kikerülhető (azt már kaptam tőle így), hogy felpróbáljam, méret-kényelem mennyire stimmel, és ő is boldog lehet, hogy amit vesz az nekem is maximálisan tetszik.

2017. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Kaptam mar tole zoknit, harisnyat, sportcipot. Es mindegyiket nagyon szeretem. Jo izlese van :)
2017. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmit sem kapni, sem kérni.
2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok! Nekem inkább úgy tetszene a dolog, hogy elmegyünk együtt vásárolni, és együtt válasszuk ki. Próbálgatok neki, hülyülünk, stb. És természetesen, nem az ő pénztárcája bánná, maximum; ha nagyon ragaszkodik hozzá, hogy na most Ő ezt " adja ajándékba " ! De igaziból az apróbb, de személyes ajándékok, sokkal jobban esnek. :)
2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen kaptam már Dior parfümőt, Clinique rúzst, ékszert, körömlakkot. Volt ami ajándék volt, volt amit közösen vásároltunk és én választottam volt amit megvettem és az arat odaadta utána. Nem az árral van a gond de egy férfi nem szívesen megy el egy kozmetikai boltba rúzsért vagy táskáért,
2017. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!