Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan férfiról, akinek 23 évesen még semmi tapasztalata a nőkkel (se csók, se szex, se flört, se semmi)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kort is írjatok!
2017. júl. 5. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy miért alakult ez így, miért nem volt még senkije, és akár buliban miért nem jött össze pl egy csók se..stb.

Talán a pasikhoz vonzódik? Ez is felmerülne bennem.

A flörtöt egyébként nem értem, pedig ahhoz csak szemkontaktus kell, más nem.


26N

2017. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kizáró ok lenne egy esetleges párkapcsolathoz, esetleg rontaná az esélyeket?
2017. júl. 5. 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
A kérdésemre válaszolj, és ne beszélj kérlek mellé. Ha tudom az okokat, akkor utána könnyebb eldönteni, hogy most kizáró-e vagy sem.
2017. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Ecsécském, mi a daganatos gulyáslevesnek kellene neked megosztani a nőkkel korábbi (esetedben nemlétező) magánéleted részleteid? Azt hiszed, hogy olyan nagy tudomány csókolózni meg szexelni? Nézz már körbe. Csupa retardált vesz körül, aki két értelmes mondatot nem tud kinyögni. Mind dugnak. Szóval nem kell hozzá túl sok.


Lazuljál le és kezdeményezz. És ne vedd olyan véresen komolyan. Nőből és férfiból is van annyi, mint a szemét. Csak találsz valakit. Aztán ha szerencséd van, évtizedek múlva sem fogsz megőrülni már csak a látványától.

2017. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelne. Nem az alapján választanék párt, hogy előtte hány nője volt.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, én örülnék neki, hogy már az elején kiderült, hogy milyen értelmi szinten van a nő. Én is szűz vagyok 24 évesen, de nem szégyellem egyáltalán, és titkot se csinálok belőle. Aki szeret, az így is szeret. Tudom, miért tetted fel ezt a kérdést, de felesleges volt... Ne mások véleménye táplálja önmagad elfogadását, hanem az, hogy elfogadod magad minden hibáddal együtt. Én így tettem, és teljesen megváltozott az életem.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Több faktor is közrejátszott. Annyira nem is vágytam soha párkapcsolatra (igazából most se annyira), csak testi kapcsolatra. Ugyanakkor kissé "szégyenlős" vagyok (különösen az új, ismeretlen emberek felé, lányok irányába főleg). Már vagy 5 éve (mióta egyetemre járok) még annyira se érdekelnek ezek a dolgok, inkább a tanulgatásra fókuszáltam, meg egyéb dolgaimra. Elvoltam valahogy. Aztán egyik pillanatról a másikra 23 lettem, és "észbe kaptam", hogy ezután egyre nehezebb lesz párt találni, mert egyre "cikibb" lesz a dolog.
2017. júl. 5. 22:13
 8/13 A kérdező kommentje:
... és mert a korombeli nők közül egyre többen élnek stabil, hosszútávú párkapcsolatban, sokan már a gyereket tervezik meg a házasságot.
2017. júl. 5. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Köszi a részletes válaszodat.


"(igazából most se annyira), csak testi kapcsolatra."

egyetemi bulikban annyi csajt fel tudnál szedni csókolózásra meg egyéjszakásra, hogy csak na

ha csak d..gni akarsz, azt könnyen el tudtad volna intézni már régen


Ha ennyire fontos számodra a tanulás, akkor foglalkozz azzal és miután végeztél, akkor foglalkozz a csajokkal.

Nem kényszer az, hogy most legyen valakid. Ha megvagy nélküle ám legyen. A te életed, senkinek semmi köze hozzá.


"Ugyanakkor kissé "szégyenlős" vagyok (különösen az új, ismeretlen emberek felé, lányok irányába főleg)."

Foglalkozz önismerettel, győzd le a félelmeidet, nézz velük szembe, hacsak nem akarsz egész életedben rettegni a félelmeidtől.


Ne akarj megfelelni a társadalomnak, magadnak felelj meg!!!

2017. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj, ne parázz már folyamatosan. Férfiként 30-35 éves korodban leszel a legkapósabb házasságra meg tényleg komoly, tartós kapcsolatra.


Komolyan, mint valami kis kétlábonjáró gyomorgörcs. Itt pattog 23 évesen, hogy jaj, mindjárt kapuzárás van. Közben még a seggén több szőr nő, mint az arcán.

2017. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!