Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen felszínes ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen felszínes ez a mai világ? Kocka has meg modell csajok? Csak ők alkothatnak "tökéletes" párkapcsolatot? Sound-os élmény beszámoló.

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza Zamárdiból, és hát teljesen ki vagyok akadva milyen sekélyes emberek vannak mostanában...a MusicFM standjánál is voltam, ott konkrétan csak a kigyúrt feszengő csávókat meg az agyon szolizott mikró bikinis 80IQ-kat engedték oda.

Aki kicsit is "átlagos" volt, az már ki is lett közösítve a lenéző pillantásokkal.

De máshol is ugyan ez ment, ezek a tipikus buta picsäk a BMW-s süldőkkel feszítve pózoltak, ők körbe lettek rajongva, a többiek meg kb le voltak szarva :D

Őszintén szólva hánynom kell a mai emberektől akik az ilyen fesztiválokon megjelennek.

És a legdurvább, hogy kb mindenhonnan azt sugallták, hogy ha nem vagy kigyúrva és nem vagy egy szolis cicamica, akkor ásd el magad, mert soha nem lesz senki aki foglalkozna veled.



#fesztivál #Balaton Sound #Sound fesztivál
2017. júl. 6. 22:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

#10: pontosan. Aki az hiszi, hogy régen >bármi< jobb volt, az hülye. Egyszerűbb volt az igaz, de semmiképp sem jobb. Az emberek nem becsületesebbek vagy mélyebbek voltak, hanem egyszerűbbek és tanulatlanabbak. Igazán bosszantó, amikor megy a "bezzegrégenezés", és nem veszik észre, hogy mennyire jó és védett világban élnek.


Kérdező: én nem vagyok kockahasú BMW-s kiscsávó, a barátnőm pedig nem szolizott cicababa. Mégsem tapasztaltam azt, amit írsz. Nem kerülöm kifejezetten az ilyen helyeket, egyszerűen más körökben mozgok. Ha látom őket, nem zavarnak. Nekik úgy jó, nekem így jó. Nem értem, miért kell ezen hőzöngeni. Ha nem irigykednél rájuk, akkor nem zavarna, hogy kinéznek, vagy észre sem vennéd.

2017. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

Az életben nem voltam Soundon, nem is tervezem, de a leírásodban nincs semmi meglepő.

Kb. olyan, mintha azon háborognál, hogy a szülői értekezleten akartál ismerkedni, de minden nőnek van gyereke.

Mire számítottál? Őszintén érdekel.

2017. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem az óvodában vagyunk már,hogy kiközösítésenek..Nem tudom mit hittél,hogy majd körül ugrál a Sound népe mert te is eljöttél?Senkivel nem foglalkoznak,csak a saját társaságukkal.Megvető pillantásokban bárhol lehet részed.Igazából nem is értem minek voltál lent,tudtad mire számíthatsz..Ha csak a zene és a fellépők miatt jöttél akkor nem értem minek foglalkoztál ezekkel a személyekkel.Ha viszont te is közéjük szerettél volna tartozni,akkor nem értem miért nem tettél érte.Bár biztos könnyebb vágyakozni mint sem tenni érte.
2017. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Menj el EFOTT-ra, ott egyetemista pics@kat lehet kúrni.
2017. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

Írd már le, hogy MIT VÁRTÁL? :D

Van egy szubkultúra. Te odamész "kívülállóként", és csodálkozol, hogy nem ugranak a nyakadba? De miért? Vagy mire számítottál? Vagy ezt hogy gondoltad? :D

A másik meg, hogy a Sound kb erről híres, hogy ilyen emberek járnak oda. Érdekes, engem sose néztek ki onnan, mert nem mentem oda.

Menj Samsara-ra, és nézz körül ott.

2017. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs milyen ez a Sound.Egyszer sem voltam.Beszámolókat Hallottam, olvastam róla, de személyesen nincs tapasztalatom.Viszont, ahogy elnézem, eléggé "érdekes" lehet, ha Naponta kérdés születik róla...a kritizált típusok látványához meg nem feltétlenül kell ilyen helyre menni, hogy lásd őket.Hétköznap is simán találkozol az utcán szolis macákkal meg kigyúrt Józsikkal.Az önbizalom hiányodról meg nem ők tehetnek.Egy kellően magabiztos ember nagyívben szarik arra, hogy ez a típusú ember éppen hol és hogyan lesi.A véleményüket is simán leszarja.
2017. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Érdekesek némely válaszok, és egyben nevetségesek is..

30 éves egészséges önértékeléssel, csodálatos barátnővel, sok igaz baráttal, saját hitelmentes családi házzal és kocsival rendelkező férfi vagyok.

Ezt csak azért írtam le, mert látom itt néhányan megpróbálnak önjelölt személyiség profilozónak állni, és beállítani valami frusztrált, csóró irigy lúzer gyereknek. Holott lehet csak magukból indultak ki..sőt biztos. Egyébként hosszú évek óta járok Zamárdiba, mivel ott van a nyaralónk. Néha be szoktam nézni, ha haverokkal vagy a barátnőmmel vagyok, a Soundra. Régebben más volt az egész, másabb emberek voltak.

2017. júl. 7. 21:56
 18/29 anonim ***** válasza:
45%

Hat persze... régebben


Az ne is zavarjon, hogy már min 3 éve ez van, gondolom arról lemaradtál amikor a 2000 hektáros birtokot jártas be a hitelmentes terepjáródon, hogy megmutasd a topmodell barátnődnek, és nem is érted, hogy mr univerzummá gyűrt testeddel miért nézték ki



Ásít... kihagytam valamit Mr Perfect?

2017. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Mi közöd Tőle ***** válasza:
51%

Érdekes, manapság nagyon trendi fikázni a soundot, meg az ott megjelenőket.


Én még nem voltam ott, sőt fesztiválon is csak egyszer jártam. Lassan 10 éve a szigeten.


Le merném fogadni, hogy a 90 százalék normális ember, normális igényekkel.


Nyilván ha valakinek nem tetszik egy ilyen rendezvény, akkor nem megy el rá. Senkit nem kényszerítenek.

2017. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
39%

19: a Sound tényleg elment nagyon ebbe áaz irányba, hogy egy rakás ember azt mutogatja mekkora kigyúrt pénzes élet császára. Persze egy jó részük igazi dzsentri villog a pénzével de szó szerint előtte fél évet koplal, hogy ott villanthasson egy pár napot (na meg a kínai hamisítvány iparnak is mindig örömünnep 😀)


Ettől függetlenül még mindig egy csomó normális ember van kent, és ha lemész csak szórakozni, a kutya nem fog foglalkozni veled. Persze akit az zavar, hogy a szoli-szilikon szakos műkörmös lányok inkább a tetkós mobil értékesítési manager (értsd GSM eladó) arcokkal múlatják "igényesen" az idejüket annak csalódás lesz

2017. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!