Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik nem értik h más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik nem értik h más hogyan lehet boldog kapcsolat nélkül azok mit nem értenek ezen?

Figyelt kérdés

Jó pár kérdést olvastam h jaj X Y jó képű okos....

Hogyan lehet h nincs kapcsolata ? Biztos h valami "gond" van vele.

Bizonyára egy olyan személnél akit nem is ismersz, élkepesztően sok közöd van a magánéletéhez.


De am jó lenne ha az alacsony, kövér, rohadó fogú hajléktalanokat is megkérdeznéd erről, lehet nekik kéne.


Nem másért csak 20-on éves srácként aki nem akar kapcsot szándékosan ez rohadt idegesítő.

Am megsúgom egy percre sem unatkozom.

És boldognak lenni ezer más dologtól lehet.



2017. márc. 18. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A boldogságnak többféle vállfaja van: a szerelmes ember másképpen boldog, mint az, aki éppen shoppingol, a hobbiját űzi vagy édességet eszik. A boldog párkapcsolat, a szerelem a szárnyalás érzését adja, ehhez fogható érzés pedig nincs. Egy hobbi mikor tesz olyan boldoggá, hogy azt érzed, át tudnád ölelni az egész bolygót?
2017. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp gondolkodik. Téged miért zavar, ha más nem érti? Engem ugyan nem érdekel kinek van, kinek nincs,ki boldog tőle, ki nem.
2017. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Én sem értem az ilyeneket, ráadásul én lányként vagyok szingli, így méginkább értetlenkedni szoktak :D Pedig én tényleg élvezem, hogy magamnak osztom be az időmet, nem hanyagolom a barátaimat és a tanulást(párkapcsolat mellett 90%-ban ezt szokták csinálni), sportolok, bulizok, kalandozok. Ez most egy ilyen időszakom, ennyi, csak sok kapcsolatfüggő ezt nem érti.

20L

2017. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem értik, mert kapcsolatfüggők. Nem érzik, és soha nem is fogják érezni egy egyedülálló, magában is önálló, egész (nem fél-) ember boldogságát. Ők félemberként tengődtek a kapcsolatuk/házasságuk előtt, és a másik (fél-)embertől kapták csak meg azt az érzést, ami a boldog szinglikben alapból megvan. Jellemzően ennek folyománya szokott lenni a "miért nem akarsz gyereket, hát az az ééélet ééértelme, stb..." - szintű (ugyanolyan beszűkült) megnyilvánulás/gondolkodásmód.
2017. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"miért nem akarsz gyereket,"


Azért mert számomra felesleges. Nekem nincs értéke.


Kösz a válaszokat.

2017. márc. 19. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:

kapcsolatfüggőt ne akarj meggyőzni arról, hogy egyedül is boldog vagy, mert szerinte ez nem létezhet.


Kb mint a dohányossal arról beszélni, hogy feleslegesen égeti el a pénzét, mert a bagózással nem nyer semmit, max egy pár betegséget az évek során.

2017. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Ez a lehető legrosszabb példa, ugyanis a dohányos tökéletesen tisztában van az általad említett dolgokkal, sőt... (kivétel a "nem ad semmit" rész - ez nem igaz, de ezzel meg a nemdohányzó nincs tisztában, nem is lehet)
2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, "nem nyer semmit"
2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!