Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire előny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire előny az ismerkedésnél, hogy havi bruttó 1 milliót keresek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sosem ismerkedtem a pénzemmel, de érdekelne, hogy szerintetek ez előnyt/hátrányt jelent?

2017. júl. 7. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
inkább hátrány, mert ha kifogsz egy gold diggert, akkor csak élősködik rajtad és lehúzhat...
2017. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

előny semmiképp.

Arra jó, hogy megutáld az embereket.

2017. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
előnyt, de nagy az esély hogy főleg golddigger szerzésére növeli az esélyt.
2017. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nem kéne a fizetésed kiteregetni ismerkedésnél így semmi. Ha kiteregeted meg belefuthatsz olyan csajba aki csak a lóvéra hajt az meg hátrány lenne.
2017. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Van, akinél előny, és van, akinél inkább hátrány. R. barátnőm esetében, aki maga is 700-at keres, nyilván előny lenne, mert végre talált olyan pasit, aki egy kategóriában van vele. M. barátnőm viszont feszélyezve érezné magát, mert ez a szint idegen neki, nem tud vele(d) lépést tartani, nyomás alatt fogja érezni magát.


Aztán biztos van még százezer lány, akinek felcsillan a szeme az összeg hallatán, úgy érzi, megfogta az Isten lábát veled.

2017. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem bruttó 1 millió ma már nem olyan egetverő kereset idehaza.
2017. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Aki azt mondja hogy nem egetverő, az lehet hogy 110-et keres...

Eleve kamu, hogy egymilliós fizeréssel ilyen nyomorult oldalakat látogatsz..

2. Nem kell elmondani, ulyen egyszerű.

-még ha igaz is lenne...

2017. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Én, ha ennyit keresnék, vagy bármennyit is, nem mondanám el egy randin, mert szerintem ez nem randitéma. Annyit árulnék el, hogy hol és mit dolgozom, tehát, hogy van egy rendes munkahelyem, magyarul rendezett pasi vagyok. Olyan nővel ismerkedj, akinek szintén rendezett az élete, így kevésbé fogsz olyat kifogni, akit az érdekel mennyit keresel. Ha ezzel indítasz egy nőnél, hogy ezt benyögöd, meg is érdemled, hogy kihasználjon, főleg ha eleve cicababákkal kezdesz, a normális nőkre meg rá sem nézel. Ha nekem ilyet elárulnál, meg is ijednék inkább,hogy csak a pénzed van, mást nem nagyon tudsz adni, kompenzálni akarsz vele valami rossz tulajdonságodat, meg akarsz venni kilóra...
2017. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"Eleve kamu, hogy egymilliós fizeréssel ilyen nyomorult oldalakat látogatsz.. "


Miért? Én is ennyit keresek és ugyanolyan ember vagyok mint mindenki más, én is látogatom az oldalt. Nem értem miért kell démonizálni a többet keresőket...

2017. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem keresek bruttó 1 millát, de így is elég jó a fizetésem.


Én eddig nem találtam semmilyen előnyét, normális nőket szoktam randira hívni, akik közül sokan eleve keresnek annyit, hogy ne essenek hasra egy ilyen fizetésről (még ha kevesebbet is), vagy egyszerűen más mozgatja őket.


Btw honnan a fenéből tudná meg a csaj, hogy mennyit keresel? Csak mert márkás ruhát, órát, telefont már egy fele ennyit kereső férfi is gond nélkül vesz. Vagy úgy kezded, hogy szia cicus, van gazdád, mert én egy gurigát keresek ám bruttó 😀

2017. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!